OLEJEK RYCYNOWY I MIGDAŁ
WZMACNIAJĄCA RECEPTURA DLA WŁOSÓW OSŁABIONYCH I ŁAMLIWYCH

petit-visuel

Poznaj jedną z naszych najbardziej cenionych receptur, która oferuje rytuał wzmacniający włosy. Unikalne połączenie olejku rycynowego i ekstraktu z migdałów zamknięte w kremowej konsystencji, zapewni intensywną pielęgnację włosów i skóry głowy.

triangles

OLEJEK RYCYNOWY I MIGDAŁ

WZMACNIAJĄCA RECEPTURA DLA WŁOSÓW OSŁABIONYCH I ŁAMLIWYCH

 • OLEJEK RYCYNOWY

  LOlejek rycynowy to naturalny składnik zawierający wysokie stężenie kwasów tłuszczowych Omega 9 i Omega 6. Posiada właściwości zmiękczające, odżywcze i nawilżające. Zapobiega łamaniu się włosów, odżywia je i sprawia, że stają się naturalnie lśniące i miękkie.

  OLEJEK RYCYNOWY

  Olejek rycynowy to naturalny składnik zawierający wysokie stężenie kwasów tłuszczowych Omega 9 i Omega 6. Posiada właściwości zmiękczające, odżywcze i nawilżające. Zapobiega łamaniu się włosów, odżywia je i sprawia, że stają się naturalnie lśniące i miękkie.

 • MIGDAŁ

  Migdał stanowi naturalne źródło minerałów, witamin z grupy B, witaminy E, przeciwutleniaczy, białka, kwasów tłuszczowych Omega 3 oraz składników odżywczych. Zawarte w nim składniki naturalnie stymulują wzrost włosów i zapobiegają ich łamliwości. Dzięki temu włosy są odżywione, wzmocnione, miękkie i pełne blasku.

PORADA ESKPERTA

Aktywny tryb życia sprawia, że nasze włosy wymagają codziennej pielęgnacji. Trening, ważne spotkanie, kolacja z przyjaciółmi, długo wyczekiwana randka - Twoje włosy muszą wyglądać świeżo i pięknie każdego dnia. Delikatne formuły produktów Botanic Therapy Olejek Rycynowy i Migdał, wzbogacone w naturalne ekstrakty z olejków i roślin, doskonale sprawdzą się przy codziennym stosowaniu. Aby zapewnić swoim włosom odpowiednią pielęgnację, przynajmnej raz w tygodniu zastosuj odżywczą maskę Olejek Rycynowy i Migdał. Codzienną stylizację uzupełnij o olejek w kremie z tej samej serii.

NASZE ODŻYWCZE RECEPTURY

Odkryj receptury ekspertów botaniki dla naturalnie pięknych włosów.

Sortuj
 • Nie znaleziono produktu w tej gamie. Jeśli chces poznać produkty innych gam, kliknij tutaj