OLEJEK RYCYNOWY & MIGDAŁ WZMACNIAJĄCA RECEPTURA DLA WŁOSÓW OSŁABIONYCH I ŁAMLIWYCH

Poznaj jedną z naszych najbardziej cenionych receptur, która oferuje rytuał wzmacniający włosy. Unikalne połączenie olejku rycynowego i ekstraktu z migdałów zamknięte w kremowej formule, zapewni intensywną pielęgnację włosów i skóry głowy.

rycyna

OLEJEK RYCYNOWY

Olejek rycynowy to naturalny składnik zawierający wysokie stężenie kwasów tłuszczowych Omega 9 i Omega 6. Posiada właściwości zmiękczające, odżywcze i nawilżające. Zapobiega łamaniu się włosów, odżywia je i sprawia, że stają się naturalnie lśniące i miękkie.

migdał

OLEJEK MIGDAŁOWY

Migdał stanowi naturalne źródło minerałów, witamin z grupy B, witaminy E, przeciwutleniaczy, białka, kwasów tłuszczowych Omega 3 oraz składników odżywczych. Zawarte w nim składniki naturalnie stymulują wzrost włosów i zapobiegają ich łamliwości. Dzięki temu włosy są odżywione, wzmocnione, miękkie i pełne blasku.

PORADA EKSPERTA

Aktywny tryb życia sprawia, że nasze włosy wymagają codziennej pielęgnacji. Trening, ważne spotkanie, kolacja z przyjaciółmi, długo wyczekiwana randka - Twoje włosy muszą wyglądać świeżo i pięknie każdego dnia. Delikatne formuły produktów Botanic Therapy Olejek Rycynowy & Migdał, wzbogacone w naturalne ekstrakty z olejków i roślin, doskonale sprawdzą się przy codziennym stosowaniu. Aby zapewnić swoim włosom odpowiednią pielęgnację, przynajmnej raz w tygodniu zastosuj odżywczą maskę Olejek Rycynowy & Migdał. Codzienną stylizację uzupełnij o olejek w kremie z tej samej serii.

POZNAJ CAŁĄ GAMĘ

Rutyna dla włosów osłabionych i łamliwych