first fixed slider
465_328_historic garnier photo

PRZETRWALIŚMY PRÓBĘ CZASU

La Lotion Garnier został stworzony we Francji w 1904 roku przez Alfreda Amour Garniera i był pierwszym opatentowanym tonikiem do włosów, bazującym na roślinnych składnikach. Przez dekady Garnier rozszerzał swoje portfolio o m.in. produkty do pielęgnacji skóry i umacniał wizerunek eksperta od naturalnego piękna, dzięki wyjatkowym sposobom na walkę z zanieczyszczeniami, trądzikiem, promieniami UV czy oznakami zmęczenia.

NASZA SIŁA POCHODZI Z NATURY

Garnier jest słynny z połączenia hojności natury - owoców, nasion, pączków i kwiatów - z przynoszącą efekty pielęgnacją skóry i włosów. Aktywne składniki są wydobywane dzięki wnikliwym badaniom i rozwiązaniom technologicznym, które biorą to co najlepsze z sił i możliwości natury.

465_328 granat
465_328 garnier modelka

TWOJE PRAWDZIWE PIĘKNO

Prawdziwie nowoczesne piękno to takie, które opiera się na Twoim pozytywnym nastawieniu i zdrowym wyglądzie. Starania aby ukryć kim się jest naprawdę, nie są zgodne z filozofią marki Garnier. Stajesz się najbardziej aktrakcyjną wersją siebie, kiedy dbasz o siebie i czerpiesz z tego pozytywne emocje, którymi możesz się dzielić z innymi ludźmi.

GARNIER GREEN BEAUTY

Od lat działamy w imię piękna naszego jak i planety. Zielone Zobowiązania Garnier to początek podróży w stronę zrównoważonej, zielonej przyszłości, a my mamy nadzieję, że będziecie nam w niej towarzyszyć. Działamy kompleksowo w ramach:

  • solidarnego pozyskiwania surowców,
  • ulepszenia biodegradowalności formuł,
  • tworzenia opakowań z materiałów z recyklingu,
  • pozyskiwania energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii, wykorzystywanej w naszych zakładach przemysłowych.


Wszystkie nasze produkty posiadają również Certyfikat Cruelty Free w ramach programu Leaping Bunny!

garnier bio
465_328_models

KAŻDY MA PRAWO DO PIĘKNA

Garnier jest międzynarodową marką o ogromnej ekspertyzie, która posiada w swoim portfolio produkty do pielęgnacji włosów i skóry. Chcemy dostarczać produkty dopasowane do potrzeb każdej kobiety i mężczyzny na całym świecie oraz oferować innowacyjne rozwiązania pielęgnacyjne w atrakcyjnej cenie dla każdego konsumenta.