first fixed slider
DMI SkinCoachAI Landingpage 02 PhoneSelfie intl July2021

Tylko jedno selfie dzieli Cię od skóry pełnej blasku

Zrób selfie, aby ustalić typ i potrzeby Twojej skóry i uzyskać spersonalizowaną rutynę opartą na 5 oznakach zdrowej skóry. 

Za naszą opatentowaną technologią AI stoi 20 lat badań i 15 tysięcy przeanalizowanych twarzy. Łatwa w użyciu - wystarczy jedno selfie - dla spersonalizowanej rekomendacji dopasowanej do Twoich potrzeb. 

ROZPOCZNIJ

5 oznak zdrowej skóry

O zdrowej skórze świadczy 5 oznak, które są od siebie zależne. Nasza technologia, z 9 patentami, zapewnia dogłębną ocenę ich wszystkich na bazie Twojego selfie, dzięki czemu poznasz swoje mocne strony i dowiesz się, jak uzyskać zdrową, promienną skórę!
first fixed slider
DMI SkinCoachAI Landingpage 09 PhoneRoutine intl July2021

Pielęgnacja skóry? To proste!

Garnier Skin Coach AI przeprowadzi Cię przez wszystkie kroki na drodze do najwłaściwszej pielęgnacji skóry. Zarekomenduje najbardziej odpowiednie dla Ciebie produkty, kluczowe składniki oraz da Ci wskazówki, jak uwolnić zdrowy blask Twojej skóry.

Rutyna dopasowana do Ciebie
Garnier Skin Coach AI przygotuje Twoją spersonalizowaną rutynę, dzięki której możesz uzyskać promienną skórę, bez względu na jej odcień, typ i niezależnie od płci. Mamy rózne potrzeby dotyczące skóry, a Skin Coach AI ma spersonalizowane rozwiązanie dla każdej i każdego z nas.