WYBIERZ GAMĘ ODPOWIEDNIĄ DLA SIEBIE

Garnier Czysta Skóra

Dostosowana do skóry mieszanej i tłustej z niedoskonałościami.

Sprawdź
garnier czysta skóra

Garnier Czysta Skóra z aktywnym węglem

Seria z aktywnym węglem. Przeznaczona do pięlęgnacji skóry i zwalczania zaskórników.

Sprawdź
garnier czysta skóra aktywny węgiel

Kostka myjąca Czysta Skóra

Kostka myjąca Garnier Czysta Skóra z aktywnym węglem i kwasem salicylowym to sposób na skuteczne oczyszczenie skóry z niedoskonałościami.

Sprawdź
czysta_skora_kostka_myjaca_600_577

POZBĄDŹ SIĘ ZASKÓRNIKÓW Z NOWYMI PRODUKTAMI GARNIER CZYSTA SKÓRA

czysta_skóra_sztyft_mozaika

Sztyft

Sięgnij po kosmetyk do zadań specjalnych, czyli sztyft na zaskórniki Garnier Czysta Skóra. Formuła sztyftu wzbogacona węglem aktywnym pochodzenia naturalnego i złuszczającymi drobinkami skutecznie oczyszcza i wygładza skórę.

SPRAWDŹ
czysta_skóra_plastry_mozaika

Plastry

Plastry Garnier Czysta Skóra to nasz sposób na piękną, czystą skórę bez niedoskonałości. Zawarty w składzie produktu węgiel aktywny znany ze swoich właściwości oczyszczających skutecznie odblokowuje zanieczyszczone pory nosa, czoła czy brody.

SPRAWDŹ

Nowość! Maska na tkaninie Garnier Czysta Skóra

Maska pozwoli Ci wygładzić i oczyścić skórę już po pierwszym użyciu. Wypróbuj i przekonaj się o jej działaniu!

	Czysta_Skora_wegiel_465_328

CZYSTA SKÓRA 3W1 Z WĘGLEM AKTYWNYM

To produkt do oczyszczania i pielęgnacji skóry, który pomaga zwalczać nawet najbardziej uporczywe zaskórniki i niedoskonałości, pozostawiając skórę oczyszczoną i wyglądającą zdrowo. Produkty zawierają superchłonny aktywny węgiel pochodzenia roślinnego i w ekstrakt z borówki, matuje i zapewnia skórze komfort i gładkość.

CZYSTA SKÓRA 3w1

Wybierz Garnier Czysta Skóra 3w1 jeśli masz tłustą lub mieszaną skórę z tendecją do niedoskonałości. Produkt jest wzbogacony o białą glinkę posiadająca właściwości łagodzące i absorbujące, aby zmniejszać błyszczenie się skóry, o cynk o właściwościach regulujących wydzielanie sebum, ekstrakt ze Smithsonite, który oczyszcza i eliminuje zanieczyszczenia oraz zawiera pumeks, natulany czynnik złuszczający, aby usuwać martwe skórki i odblokować pory.

	Czysta_Skora_465_328

SKŁADNIKI