szampon zielona herbataszampon zielona herbataszampon zielona herbata szampon zielona herbataszampon zielona herbataszampon zielona herbata

Botanic Therapy Szampon Zielona Herbata Botanic Therapy

Szampon oczyszczający Zielona Herbata Garnier Botanic Therapy idelanie nadaje się do włosów normalnych z tendencją do przetłuszczania

Rozmiary
400 ml

DZIAŁANIE

Szampon Garnier Botanic Therapy zielona herbata to orzeźwiająca, lekka formuła, idealna do włosów normalnych z tendencją do przetłuszczania się. A to dzięki niezwykłej kompozycji różnych składników – ekstraktów roślinnych i zielonej herbaty.

Eksperci Garnier w dziedzinie botaniki wybrali zieloną herbatę, pokrzywę, werbenę, cytrynę i aloes, aby stworzyć formułę naszego oczyszczającego szamponu. Szampon ten delikatnie oczyszcza i nawilża włosy oraz skórę głowy. Efekt: bardziej lśniące, zdrowo wyglądające włosy.

Ta butelka zawiera 30% Ocean Bound Plastic, czyli plastiku pochodzącego z odpadów porzuconych w promieniu 50 km od brzegu, które ostatecznie trafiłyby do oceanu. Wszystkie nasze butelki są wykonane w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu (z wyjątkiem barwników, dodatków i nakrętki) i nadają się do ponownego przetworzenia.

Szampon wyprodukowano w fabryce, która stosuje program zrównoważonego rozwoju.

Instrukcja segregacji:

SPOSÓB UŻYCIA

Nałóż szampon oczyszczający z zielona herbatą na zwilżone włosy i skórę głowy, delikatnie masuj, a następnie spłucz.

SKŁADNIKI

Zapoznaj się z listą składników na opakowaniu produktu, gdzie zawsze znajduje się najbardziej aktualna lista składników, aby upewnić się, że jest ona dla Ciebie odpowiednia.

1217465 - INGREDIENTS: AQUA / WATER, AMMONIUM LAURYL SULFATE, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, LAMIUM ALBUM FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, LIPPIA CITRIODORA LEAF EXTRACT, CITRUS LIMON FRUIT EXTRACT / LEMON FRUIT EXTRACT, GLYCERIN, TRIETHYL CITRATE, SODIUM HYDROXIDE, ALCOHOL, GUAR 1 HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, MALTODEXTRIN, POTASSIUM I SORBATE, SODIUM BENZOATE, BENZOICACID, LINALOOL, LIMONENE, CETRAL, PARFUM / FRAGMNCE.(El.L.Z29586711).

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

g(1) na jedno użycie

g na 10mL

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano w odpowiedzialnym zakładzie we Włoszech

Odzysk odpadów:

Energia odnawialna:

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

:

(4) (3):

(5) (4) :

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad UN dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!