MIÓD & PROPOLIS REGENERUJĄCA RECEPTURA DLA WŁOSÓW ZNISZCZONYCH Z ROZDWAJAJĄCYMI SIĘ KOŃCÓWKAMI

Odkryj skarby ula zamknięte w jednej recepturze. Eksperci botaniki Botanic Therapy stworzyli z nich odżywczą gamę, która widocznie poprawia kondycję włosów.

miód

MIÓD

Miód jest niezwykle bogaty w cukier, mikroelementy, witaminy A, B1, B2, B6, B12, C, kwas foliowy oraz biotynę. Dzięki licznym właściwościom odżywczym doskonale wpływa na kondycję włosów, nawet tych bardzo zniszczonych. Dzięki niemu stają się odżywione, zregenerowane i miękkie.

propolis

PROPOLIS

Propolis to substancja o charakterze żywicznym wytwarzana przez pszczoły. Zawiera minerały, aminokwasy, witaminy z grupy B, cynk oraz jest bogata w flawonoidy. Stanowi naturalną ochronę dla włosów. Dodatkowo odżywia je i sprawia, że stają się widocznie zregenerowane.

PORADA EKSPERTA

Eksperci Garnier w dziedzinie botaniki wybrali miód i propolis, by stworzyć unikalną, odżywczą formułę do włosów bardzo zniszczonych, z rozdwojonymi końcówkami.

Intensywna pielęgnacja, która wydobywa i podkreśla naturalne piękno Twoich włosów. Rezultat: włosy są zregenerowane, odżywione i chronione przed uszkodzeniami.

POZNAJ CAŁĄ GAMĘ

Rutyna dla włosów suchych i szorstkich