first fixed slider
argan

Olejek Arganowy

Olejek arganowy wytwarzany jest z owoców drzew arganowych, które rosną wyłącznie w Maroko. Produkcja olejku arganowego jest niezwykle czasochłonna. Zawarte w nim kwasy tłuszczowe i witamina E naturalnie odżywiają i chronią włosy. Nie bez powodu nazywany jest złotem Maroka!

Olejek macadamia

Nasz olejek z orzechów makadamia produkujemy w procesie opartym na zasadach zielonej chemii (dowiedz się więcej w zakładce "Nasze zobowiązania") . Ręcznie zbierane orzechy makadamia miażdżymy, uzyskując dobroczynny olej. Lekki, ale intensywnie odżywiający i łatwo się wchłaniający, wygładza włosy po same końce, nie obciążając ich.

macadamia
olej kameliowy

Olejek kameliowy

Olejek kameliowy pochodzi z kwiatu kamelii, zwiastującego w Azji nadejście wiosny. Posiada zmysłowy zapach oraz wiele wartościowych składników. Jest bogaty w kwasy tłuszczowe Omega 6 i Omega 9. To odżywcze połączenie stanowi cudowny eliksir, który odżywia i nadaje blask. Dzięki tym właściwościom Twoje włosy staną się jedwabiście gładkie i pełne blasku.

Olejek rycynowy

Olejek rycynowy powstaje z nasion rącznika pospolitego, rosnącego dziko w regionach tropikalnych. Liczne właściwości zdrowotne i pielęgnacyjne olejku rycynowego doceniali już starożytni Grecy i Rzymianie. Jego gęsta konsystencja bogata jest w kwasy tłuszczowe Omega 6 oraz witaminy A i E. Olejek rycynowy zapobiega łamaniu się włosów a ich końcówki odzyskują zdrowy wygląd. Włosy są wzmocnione, a także bardziej elastyczne i błyszczące.

rycyna
migdał

Olejek migdałowy

Olejek ten pozyskiwany jest z migdałów rosnących w słonecznym śródzienomorskim klimacie. Każdy orzeszek bogaty jest w antyoksydanty, kwasy tłuszczowe Omega 3, proteiny, witaminę E, magnez i wapń. Olejek migdałowy słynie ze swoich właściwości odżywczych i sprawia, że włosy są miękkie i pełne blasku.