Garnier Botanic Therapy Szampon w Kostce Imbir Garnier Botanic Therapy Szampon w Kostce Imbir Garnier Botanic Therapy Szampon w Kostce Imbir Solid-Shampoo-Ginger_2_1350x1800Solid-Shampoo-Ginger_2_1350x1800Solid-Shampoo-Ginger_2_1350x1800 1350x1800 PIL PRODUCT A1350x1800 PIL PRODUCT A1350x1800 PIL PRODUCT A

Botanic Therapy Rewitalizujący szampon w kostce do włosów cienkich i zmęczonych Ginger Recovery

Szampon w kostce Botanic Therapy Ginger Recovery, wzbogacony ekstraktem z korzenia imbiru i organicznym olejem ze słodkich migdałów, rewitalizuje i odżywia włosy.

Rozmiary
60g

DZIAŁANIE

Poszukujesz skutecznego szamponu, który sprawi, że Twoje włosy będą odżywione? Wypróbuj rewitalizujący szampon w kostce Garnier Botanic Therapy Ginger Recovery! 

 

Ten szampon do włosów cienkich i zmęczonych, dzięki ekstraktowi z korzenia imbiru i organicznemu olejowi ze słodkich migdałów, doskonale usuwa zanieczyszczenia, a przy tym odżywia Twoje kosmyki. Wygodna i poręczna kostka sprawia, że używanie produktu jest wyjątkowo proste, a do tego wydajne – jedna kostka odpowiada dwóm butelkom szamponu o pojemności 250ml.

 

Dzięki papierowemu opakowaniu i wegańskiej* formule biodegradowalnej w 97%** produkt jest przyjazny dla planety.

 

Ginger Recovery to formuła wzbogacona o składniki, które znane są z rewitalizujących właściwości. W składzie nie znajdziesz konserwantów i mydła. Twoje włosy staną się odżywione każdego dnia!

 

*Bez składników pochodzenia zwierzęcego.

**Zgodnie z OECD 301 lub równoważnym testem.

 

Wszystkie produkty marki Garnier na całym świecie są oficjalnie "cruelty free". Marka otrzymała certyfikat przyznawany w ramach programu Leaping Bunny przez Cruelty Free International, wiodącą organizację działającą na rzecz zaniechania testów na zwierzętach oraz wprowadzenia najwyższych standardów w dziedzinie biznesu wolnego od okrucieństwa. Więcej informacji tutaj (https://www.garnier.pl/cruelty-free).

Instrukcja segregacji:

 

Sprawdź, jak poprawnie segregować odpady: https://www.kosmopedia.org/srodowisko/opakowania-kosmetykow-i-srodowisko/segregacja/gdzie-wyrzucac-opakowanie-po-kosmetyku/

SPOSÓB UŻYCIA

Zwilż włosy i kostkę, aby szampon się spienił. Wmasuj pianę we włosy, a następnie spłucz. Kostkę szamponu przechowuj w suchym miejscu.

SKŁADNIKI

Listy składników dla produktów naszej marki są regularnie aktualizowane. Zapoznaj się z listą składników na opakowaniu produktu, gdzie zawsze znajduje się najbardziej aktualna lista składników, aby upewnić się, że jest ona dla Ciebie odpowiednia.

Sodium Cocoyl Isethionate, Hydrogenated Vegetable Oil, Sodium Coco-sulfate, Aqua / Water, Polyglyceryl-4 Laurate, Glycerin, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum / Fragrance, Caprylic/capric Triglyceride, Zingiber Officinale Root Extract / Ginger Root Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Oil / Sweet Almond Oil, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Eugenol, Coumarin, Limonene, Benzyl Alcohol (F.i.l. C258418/1).

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

g(1) na jedno użycie

g na 10mL

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano w odpowiedzialnym zakładzie we Francji

Odzysk odpadów (taki procent odpadów generowanych przez fabrykę jest ponownie użyty, poddany recyklingowi lub przeznaczony do odzysku energii, np. do ogrzewania budynków):

Energia odnawialna (w danym zakładzie taki procent energii wykorzystywanej do produkcji pochodzi ze źródeł odnawialnych, które są naturalnie uzupełniane w ludzkiej skali czasowej):

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

Wpływ opakowania na środowisko:

(4) (3):

(5) (4) :

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad ONZ dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!