szampon-banana-hair-food-garnier-1350x1800szampon-banana-hair-food-garnier-1350x1800szampon-banana-hair-food-garnier-1350x1800 3600542290067 Hairfood Szampon BANANA 21 2 1350x18003600542290067 Hairfood Szampon BANANA 21 2 1350x18003600542290067 Hairfood Szampon BANANA 21 2 1350x1800 1350x1800 PIL PRODUCT A1350x1800 PIL PRODUCT A1350x1800 PIL PRODUCT A

Fructis Odżywczy szampon do bardzo suchych włosów Banana Hair Food

Delikatna konsystencja Banana Hair Food i owocowy zapach sprawiają, że aplikacja szamponu jest czystą przyjemnością!

Rozmiary
350 ml

DZIAŁANIE

Pierwszy wegański* szampon od Fructis - Banana Hair Food od Garnier Fructis to kosmetyk przeznaczony dla bardzo suchych, zniszczonych i zmęczonych włosów. Produkt jest rekomendowany dla osób poddających się częstym zabiegom fryzjerskim. Jego kremowa formuła, wzbogacona substancjami odżywczymi i ekstraktem z banana z Kostaryki, ma dobroczynny wpływ na włosy, sprawiając, że stają się bardziej miękkie, błyszczące i łatwe w rozczesywaniu.

• Łatwe rozczesywanie włosów.
• Wyraźne wygładzenie kosmyków.
• Piękny zapach utrzymujący się na włosach przez długie godziny.
• Odżywione włosy pełne blasku.

Egzotyczny, bardzo subtelny zapach utrzymuje się na włosach przez wiele godzin, nie wywołując podrażnień ani reakcji alergicznych.
Aby wzmocnić działanie kosmetyku, producent zaleca stosowanie pozostałych produktów z serii Hair Food.

Efekt:

• Błyszczące i zdrowe włosy.
• Dogłębne nawilżenie włosów na całej długości.
• Wzmocnienie włókien włosa i zachowanie naturalnej elastyczności.
• Odbudowa nawet najbardziej zniszczonych włosów.

Butelka jest w 100% wykonana z opakowań z recyklingu** oraz nadaje się do ponownego przetworzenia.

 

*nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego lub pochodnych
** poza korkiem, barwnikami i dodatkami

 

Instrukcja segregacji:

SPOSÓB UŻYCIA

Nałóż Szampon Banana Hair Food na zwilżone włosy, delikatnie masuj, następnie spłucz.

SKŁADNIKI

Zapoznaj się z listą składników na opakowaniu produktu, gdzie zawsze znajduje się najbardziej aktualna lista składników, aby upewnić się, że jest ona dla Ciebie odpowiednia.

Aqua / water, Sodium lauryl sulfate, Coco-glucoside, Coco-betaine, Musa paradisiaca fruit juice / Banana fruit juice, Cocos nucifera oil / coconut oil, Carbomer, Glycerin, Glyceryl oleate, Glycol distearate, Triethyl citrate, Lecithin, Sodium chloride, Sodium hydroxide, Hydrogenated palm glycerides citrate, Hydroxypropyl guar, Hydroxypropyltrimonium chloride, Citric acid, Lactic acid, Tocopherol, Ascorbyl palmitate, Potassium sorbate, Sodium benzoate, Salicylic acid, Linalool, Benzyl alcohol, Parfum / fragrance (F.I.L C244837/1)

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

(1) na jedno użycie

na 10mL

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

na 10mL

Warunki produkcji

Produkt wytworzono w zakładzie realizującym zasady odpowiedzialnej produkcji.

Odzysk odpadów:

Energia odnawialna:

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

:

(4) (3):

(5) (4) :

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad UN dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!

RYTUAŁ DLA PIĘKNYCH WŁOSÓW