serumrozswietlajacewkremie2w1vitaminc sama butelka1350x1800serumrozswietlajacewkremie2w1vitaminc sama butelka1350x1800serumrozswietlajacewkremie2w1vitaminc sama butelka1350x1800 Vitamin C Rozswietlajace serum na noc  1350x1800 3Vitamin C Rozswietlajace serum na noc  1350x1800 3Vitamin C Rozswietlajace serum na noc  1350x1800 3

Skin Naturals Serum z witaminą C na noc rozświetlające - Garnier Vitamin C

Pierwsze serum na noc od Garnier z najwyższą, bo aż 10% koncentracją czystej witaminy C i kwasem hialuronowym rozświetla zmęczoną, matową skórę w trakcie nocy. Ciesz się pełną blasku, gładką i wypoczętą skórą już po 3 nocach!

Rozmiary
30 ml

DZIAŁANIE

Pierwsze serum na noc od Garnier posiada najwyższą koncentrację 10% witaminy C oraz kwas hialuronowy. Obudź się z rozświetloną, gładką, wypoczętą skórą twarzy już po 3 nocach!* Pozwól serum działać w nocy, kiedy Twoja skóra jest najbardziej podatna na regenerację!

Po 3 latach badań Laboratoria Garnier osiągnęły przełom: stabilizację najwyższej koncentracji 10% CZYSTEJ WITAMINY C naturalnego pochodzenia w minimalistycznej formule od Garnier. Czysta witamina C to silny składnik aktywny naturalnego pochodzenia w swojej najczystszej postaci. Dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym przywraca skórze blask i zdrowy wygląd, redukuje drobne linie i przebarwienia. KWAS HIALURONOWY to uznany składnik aktywny, który wspiera intensywne nawilżenie i wygładzenie skóry. Wiąże 1000x więcej wody, niż sam waży.

Efekty:

• Po 1 nocy*: skóra twarzy jest bardziej gładka, jędrna, zrewitalizowana i widocznie wypoczęta.
• Po 3 nocach*: wyraźnie rozświetlona, zdrowsza i zdecydowanie lepiej wyglądająca skóra twarzy.
• Po 2 miesiącach**: klinicznie potwierdzone rezultaty- redukcja drobnych linii i przebarwień.

Nasze serum jest odpowiednie dla każdego rodzaju i odcienia skóry. Testowane dermatologicznie.


* Samoocena, serum aplikowane wieczorem przez grupę 79 kobiet
** Test kliniczny, serum aplikowane wieczorem.


Wszystkie produkty marki Garnier na całym świecie są oficjalnie "cruelty free". Marka otrzymała certyfikat przyznawany w ramach programu Leaping Bunny przez Cruelty Free International, wiodącą organizację działającą na rzecz zaniechania testów na zwierzętach oraz wprowadzenia najwyższych standardów w dziedzinie biznesu wolnego od okrucieństwa. Więcej informacji tutaj (https://www.garnier.pl/cruelty-free).

Sprawdź, jak poprawnie segregować odpady: https://www.kosmopedia.org/srodowisko/opakowania-kosmetykow-i-srodowisko/segregacja/gdzie-wyrzucac-opakowanie-po-kosmetyku/

SPOSÓB UŻYCIA

Odmierz kilka kropli serum, po czym nałóż je na czystą, osuszoną skórę twarzy i szyi. Stosuj wieczorem. Formuła na bazie wody zawiera wysokie stężenie Czystej Witaminy C naturalnego pochodzenia i nie zawiera silikonów, co może powodować, uczucie lepkości, które mija po kilku sekundach po aplikacji. W przypadku dostania się preparatu do oczu, natychmiast obficie przepłucz je wodą.

SKŁADNIKI

967605 24 - INGREDIENTS: AQUA / WATER • ASCORBIC ACID • PENTYLENE GLYCOL • GLYCERIN • SODIUM HYDROXIDE • HYDROXYACETOPHENONE • SALICYLIC ACID • CAPRYLYL GLYCOL • CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE • POLYQUATERNIUM-67 • ADENOSINE • TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE • SODIUM HYALURONATE • LINALOOL • LIMONENE • GERANIOL • PARFUM / FRAGRANCE (F.I.L. Z70023465/1).

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

g(1) na jedno użycie

g na 10mL

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano w odpowiedzialnym zakładzie w Niemczech

Odzysk odpadów (taki procent odpadów generowanych przez fabrykę jest ponownie użyty, poddany recyklingowi lub przeznaczony do odzysku energii, np. do ogrzewania budynków):

Energia odnawialna (w danym zakładzie taki procent energii wykorzystywanej do produkcji pochodzi ze źródeł odnawialnych, które są naturalnie uzupełniane w ludzkiej skali czasowej):

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

(4) (3):

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad ONZ dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!

Zastanawiasz się, co jest najlepsze dla Twojej skóry?

Dowiedz się teraz!

ZNAJDŹ PRODUKT DLA SIEBIE

GAMA VITAMIN C