Garnier Płyn Micelarny Witamina CGarnier Płyn Micelarny Witamina CGarnier Płyn Micelarny Witamina C

Płyn Micelarny Płyn micelarny z Witaminą Cg

Płyn micelarny z Witaminą Cg od Garnier to produkt idealny dla matowej i zmęczonej cery, który skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczenia pozostawiając cerę pełną blasku.

Rozmiary
400 ml

DZIAŁANIE

Jeśli szukasz wyjątkowo skutecznego, szybkiego i przyjemnego sposobu na oczyszczanie, demakijaż i promienną skórę, wypróbuj Płyn Micelarny z Witaminą Cg od Garnier. Jednym gestem zmywa makijaż i usuwa zanieczyszczenia bez pozostałości*, jednocześnie rewitalizując i rozświetlając skórę.

 

JAK DZIAŁA?

Formuła wzbogacona jest w:

• Micele - niewidoczne składniki oczyszczające, które niczym magnes przyciągają makijaż i zanieczyszczenia, aby skutecznie oczyszczać, bez potrzeby pocierania.

• Witaminę Cg - skuteczny składnik aktywny znany ze swoich właściwości rozświetlających. Dodaje blasku i rewitalizuje matową skórę.

 

Produkt został przetestowany dermatologicznie i jest wegański. Opakowanie wykonane w 100% z plastiku z recyklingu. Wyprodukowany w Polsce.

Marka Garnier została oficjalnie zatwierdzona przez Cruelty Free International w ramach programu Leaping Bunny.

 

*Bez widocznych pozostałości produktu. Test na 110 ochotnikach, 90,9% potwierdza.

**Z wyjątkiem nakrętki, barwników i dodatków.

 

Instrukcja recyklingu:

plyn-micelarny-garnier-sortowanie

SPOSÓB UŻYCIA

Płyn micelarny z witaminą Cg od Garnier nałóż na twarz, w tym okolice oczu i ust, przy pomocy jednorazowego lub wielorazowego płatka kosmetycznego. Nie pocieraj. Produkt nie wymaga spłukiwania.

SKŁADNIKI

AQUA / WATER / EAU • HEXYLENE GLYCOL • GLYCERIN • POLOXAMER 184 • PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL • ASCORBYL GLUCOSIDE • DISODIUM COCOAMPHODIACETATE • DISODIUM EDTA • MYRTRIMONIUM BROMIDE • PARFUM / FRAGRANCE.

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

g(1) na jedno użycie

g na 10mL

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano w odpowiedzialnym zakładzie w Polsce

Odzysk odpadów:

Energia odnawialna:

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

:

(4) (3):

(5) (4) :

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad UN dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!

vitamin C płyn micelarny

Płyn Micelarny z Witaminą Cg

MICELE 

Niewidoczne składniki oczyszczające, które niczym magnes przyciągają makijaż i zanieczyszczenia, aby skutecznie oczyszczać, bez potrzeby pocierania. 

 

WITAMINA Cg

Skuteczny składnik aktywny znany ze swoich właściwości rozświetlających. Dodaje blasku i rewitalizuje matową skórę. 

ODKRYJ MOC PŁYNU MICELARNEGO GARNIER

vitamin C płyn micelarny
vitamin C płyn micelarny
vitamin C płyn micelarny

ZNAJDŹ PRODUKT DLA SIEBIE

GAMA VITAMINE C