plyn micelarny hyaluronic aloe 1350x1800plyn micelarny hyaluronic aloe 1350x1800plyn micelarny hyaluronic aloe 1350x1800

Płyn Micelarny Płyn micelarny z kwasem hialuronowym i aloesem

Garnier Skin Naturals płyn micelarny z aloesem i kwasem hialuronowym to doskonały sposób na dokładny demakijaż i przywrócenie sprężystości skóry*.

Rozmiary
400 ml

DZIAŁANIE

Usuwaj makijaż i pielęgnuj cerę! Wyjątkowy płyn micelarny Garnier Hyaluronic Aloe z kwasem hialuronowym i aloesem nie tylko skutecznie oczyszcza, ale także przywraca skórze sprężystość! Cera jest zadbana, świeża i gotowa na dalszą pielęgnację! 

Micele zawarte w formule produktu jak magnes przyciągają zanieczyszczenia bez zbędnego pocierania, a kwas hialuronowy i aloes intensywnie nawilżają skórę, przywracając jej naturalną sprężystość! Płyn sprawdzi się przy każdym typie cery, w tym również wrażliwej. Zadbaj nie tylko o swoją skórę, ale również o planetę, sięgając po płyn o wegańskiej formule**!

Wypróbuj płyn micelarny Hyaluronic Aloe, aby:

• szybko i skutecznie usunąć makijaż bez pocierania;
• oczyścić skórę bez przesuszenia;
• przywrócić cerze sprężystość*.

 

*Poprzez wzrost nawilżenia skóry.

**Bez składników pochodzenia zwierzęcego i ich pochodnych.

 

Wszystkie produkty marki Garnier na całym świecie są oficjalnie "cruelty free". Marka otrzymała certyfikat przyznawany w ramach programu Leaping Bunny przez Cruelty Free International, wiodącą organizację działającą na rzecz zaniechania testów na zwierzętach oraz wprowadzenia najwyższych standardów w dziedzinie biznesu wolnego od okrucieństwa. Więcej informacji tutaj (https://www.garnier.pl/cruelty-free).

Sprawdź, jak poprawnie segregować odpady: https://www.kosmopedia.org/srodowisko/opakowania-kosmetykow-i-srodowisko/segregacja/gdzie-wyrzucac-opakowanie-po-kosmetyku/

SPOSÓB UŻYCIA

Nałóż niewielką ilość płynu na wacik kosmetyczny, a następnie przyłóż go do twarzy w miejscach, gdzie chcesz usunąć makijaż (w tym również oczy oraz usta). Nie musisz pocierać! Odczekaj chwilę, aż płyn rozpuści makijaż. Nie spłukuj.

SKŁADNIKI

AQUA / WATER, HEXYLENE GLYCOL, GLYCERIN, POLOXAMER 184, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, PPG-26-BUTETH-26, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, POTASSIUM HYDROXIDE, SODIUM HYALURONATE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, DISODIUM EDTA, MYRTRIMONIUM BROMIDE, PARFUM / FRAGRANCE (F.I.L. C261714/1).

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

g(1) na jedno użycie

g na 10mL

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano w odpowiedzialnym zakładzie w Polsce

Odzysk odpadów (taki procent odpadów generowanych przez fabrykę jest ponownie użyty, poddany recyklingowi lub przeznaczony do odzysku energii, np. do ogrzewania budynków):

Energia odnawialna (w danym zakładzie taki procent energii wykorzystywanej do produkcji pochodzi ze źródeł odnawialnych, które są naturalnie uzupełniane w ludzkiej skali czasowej):

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

(4) (3):

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad ONZ dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!

Zastanawiasz się, co jest najlepsze dla Twojej skóry?

Dowiedz się teraz!