Plyn Micelarny HYALURONIC ALOE 1350x1800 updatePlyn Micelarny HYALURONIC ALOE 1350x1800 updatePlyn Micelarny HYALURONIC ALOE 1350x1800 update

Płyn Micelarny Płyn micelarny z kwasem hialuronowym i aloesem

Garnier Skin Naturals płyn micelarny z aloesem i kwasem hialuronowym to doskonały sposób na dokładny demakijaż i przywrócenie sprężystości skóry.

Rozmiary
400 ml

DZIAŁANIE

Usuwaj makijaż i pielęgnuj cerę! Wyjątkowy płyn micelarny Garnier Hyaluronic Aloe z kwasem hialuronowym i aloesem nie tylko skutecznie oczyszcza, ale także przywraca skórze sprężystość! Cera jest zadbana, świeża i gotowa na dalszą pielęgnację! 

Micele zawarte w formule produktu jak magnes przyciągają zanieczyszczenia bez zbędnego pocierania, a kwas hialuronowy i aloes intensywnie nawilżają skórę, przywracając jej naturalną sprężystość! Płyn sprawdzi się przy każdym typie cery, w tym również wrażliwej. Zadbaj nie tylko o swoją skórę, ale również planetę sięgając płyn o wegańskiej formule i w opakowaniu wyprodukowanym w 20% z plastiku z recyklingu! 

Wypróbuj płyn micelarny Hyaluronic Aloe, aby:

• szybko i skutecznie usunąć makijaż bez pocierania;
• oczyścić skórę bez przesuszenia;
• przywrócić cerze sprężystość.

 

Instrukcja recyklingu:

plyn-micelarny-garnier-sortowanie

SPOSÓB UŻYCIA

Nałóż niewielką ilość płynu na wacik kosmetyczny, a następnie przyłóż go do twarzy w miejscach, gdzie chcesz usunąć makijaż (w tym również oczy oraz usta). Nie musisz pocierać! Odczekaj chwilę, aż płyn rozpuści makijaż. Nie spłukuj.

SKŁADNIKI

AQUA / WATER, HEXYLENE GLYCOL, GLYCERIN, POLOXAMER 184, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, PPG-26-BUTETH-26, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, POTASSIUM HYDROXIDE, SODIUM HYALURONATE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, DISODIUM EDTA, MYRTRIMONIUM BROMIDE, PARFUM / FRAGRANCE (F.I.L. C261714/1).

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

g(1) na jedno użycie

g na 10mL

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano w odpowiedzialnym zakładzie w Polsce

Odzysk odpadów:

Energia odnawialna:

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

:

(4) (3):

(5) (4) :

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad UN dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!