szampon_rycyna_migdałszampon_rycyna_migdałszampon_rycyna_migdał szampon_rycyna_migdałszampon_rycyna_migdałszampon_rycyna_migdał 030303

Botanic Therapy Szampon z olejkiem rycynowym i migdałem Botanic Therapy

Szampon z olejkiem rycynowym i olejkiem ze słodkich migdałów Garnier Botanic Therapy to unikalna, odżywcza formuła, idealna do włosów osłabionych i łamliwych.

Rozmiary
400 ml

DZIAŁANIE

Szampon z olejkiem rycynowym i olejkiem ze słodkich migdałów Garnier Botanic Therapy to unikalna, odżywcza formuła, idealna do włosów osłabionych i łamliwych.

Eksperci Garnier w dziedzinie botaniki wybrali organiczny olej z migdałów, aby stworzyć wzmacniającą formułę naszego szamponu przeciw wypadaniu włosów*. Szampon ten odżywia i wzmacnia włosy od nasady aż po same końce.

Efekt:
- Odżywione włosy.
- Wzmocnione włosy.

Wszystkie nasze butelki są wykonane w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu**

*Wypadanie spowodowane łamliwością włosów
** Z wyjątkiem barwników, dodatków i nakrętki (słowo „dodatki” zastępuje techniczne słowo: masterbatch - po polsku: przedmieszka. Przedmieszka to związek wykonany z plastikowego nośnika + barwników + dodatków (UV i wielu innych) zmieszanych z głównym tworzywem sztucznym opakowania podczas produkcji)

 


Wszystkie produkty marki Garnier na całym świecie są oficjalnie "cruelty free". Marka otrzymała certyfikat przyznawany w ramach programu Leaping Bunny przez Cruelty Free International, wiodącą organizację działającą na rzecz zaniechania testów na zwierzętach oraz wprowadzenia najwyższych standardów w dziedzinie biznesu wolnego od okrucieństwa. Więcej informacji tutaj (https://www.garnier.pl/cruelty-free).

Sprawdź, jak poprawnie segregować odpady: https://www.kosmopedia.org/srodowisko/opakowania-kosmetykow-i-srodowisko/segregacja/gdzie-wyrzucac-opakowanie-po-kosmetyku/

SPOSÓB UŻYCIA

Nałóż szampon z olejkiem migdałowym na zwilżone włosy i skórę głowy, delikatnie masuj, a następnie spłucz.

SKŁADNIKI

Zapoznaj się z listą składników na opakowaniu produktu, gdzie zawsze znajduje się najbardziej aktualna lista składników, aby upewnić się, że jest ona dla Ciebie odpowiednia.

1161789 C - INGREDIENTS: AQUA / WATER, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCOL DISTEARATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DIMETHICONE, SODIUM CHLORIDE, RICINUS COMMUNIS SEED OIL / CASTOR SEED OIL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL / SWEET ALMOND OIL, ACER SACCHARUM EXTRACT / SUGAR MAPLE EXTRACT, COCAMIDE MEA, STEARETH-6, FUMARIC ACID, CARBOMER, TRIDECETH-1 0, TRIDECETH-3, AMODIMETHICONE, PEG-100 STEARATE, SODIUM HYDROXIDE, COCO-BETAINE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, ACETIC ACID, HEXYLENE GLYCOL, SODI UM BENZOATE, SALICYLIC ACID, PHENOXYETHANOL, CARAMEL, C114700 / RED 4, CI 19140 / YELLOW 5, LINALOOL, BENZYL ALCOHOL, BENZYL SAUCYLATE,PARFUM/FFtAGRANCE.(F.ILZ290488/2).

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

g(1) na jedno użycie

g na 10mL

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano w odpowiedzialnym zakładzie we Włoszech

Odzysk odpadów (taki procent odpadów generowanych przez fabrykę jest ponownie użyty, poddany recyklingowi lub przeznaczony do odzysku energii, np. do ogrzewania budynków):

Energia odnawialna (w danym zakładzie taki procent energii wykorzystywanej do produkcji pochodzi ze źródeł odnawialnych, które są naturalnie uzupełniane w ludzkiej skali czasowej):

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

(4) (3):

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad ONZ dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!