3600542432542 Hairfood Odzywka COCOA BUTTER 23 1 1350x18003600542432542 Hairfood Odzywka COCOA BUTTER 23 1 1350x18003600542432542 Hairfood Odzywka COCOA BUTTER 23 1 1350x1800 3600542432542 Hairfood Odzywka COCOA BUTTER 23 2 1350x1800 (1)3600542432542 Hairfood Odzywka COCOA BUTTER 23 2 1350x1800 (1)3600542432542 Hairfood Odzywka COCOA BUTTER 23 2 1350x1800 (1)

Fructis Odżywka do włosów puszących się i niesfornych Cocoa Butter Hair Food

Garnier Fructis Cocoa Butter Hair Food to wegańska* odżywka do włosów puszących się i niesfornych, która zapewnia intensywne wygładzenie i odżywienie, a przy tym ułatwia rozczesywanie.

Rozmiary
350 ml

DZIAŁANIE

Jeżeli Twoje włosy są niesforne i wyraźnie przesuszone, a przez to nieustannie się puszą, sięgnij po wygładzającą odżywkę Garnier Fructis Cocoa Butter Hair Food. To odżywka do włosów puszących się i niesfornych, której formuła jest wegańska* oraz zawiera 97% składników pochodzenia naturalnego**. W składzie znalazły się takie odżywcze i nawilżające ekstrakty jak masło kakaowe, olej kokosowy czy też olej jojoba.

To produkt bez silikonów dla naturalnych w dotyku włosów. Odżywka doskonale wygładza włosy i ujarzmia niesforne kosmyki. Kosmetyk został zamknięty w butelce wykonanej w 100% z plastiku z recyklingu***.

Stosując odżywkę do puszących się włosów Cocoa Butter Hair Food, możesz liczyć na:
• intensywne wygładzenie włosów;
• natychmiastowo wchłaniającą się formułę;
• ułatwienie rozczesywania;
• brak obciążenia.

*nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego lub pochodnych
**pozostałe 3% oferuje przyjemność stosowania i wysoką trwałość formuł
***poza korkiem, barwnikiem i dodatkami (słowo „dodatki” zastępuje techniczne słowo: masterbatch - po polsku: przedmieszka. Przedmieszka to związek wykonany z plastikowego nośnika + barwników + dodatków (UV i wielu innych) zmieszanych z głównym tworzywem sztucznym opakowania podczas produkcji)


Wszystkie produkty marki Garnier na całym świecie są oficjalnie "cruelty free". Marka otrzymała certyfikat przyznawany w ramach programu Leaping Bunny przez Cruelty Free International, wiodącą organizację działającą na rzecz zaniechania testów na zwierzętach oraz wprowadzenia najwyższych standardów w dziedzinie biznesu wolnego od okrucieństwa. Więcej informacji tutaj (https://www.garnier.pl/cruelty-free).

Sprawdź, jak poprawnie segregować odpady: https://www.kosmopedia.org/srodowisko/opakowania-kosmetykow-i-srodowisko/segregacja/gdzie-wyrzucac-opakowanie-po-kosmetyku/

SPOSÓB UŻYCIA

Wmasuj w umyte szamponem włosy, a następnie dokładnie spłucz.

SKŁADNIKI

Zapoznaj się z listą składników na opakowaniu produktu, gdzie zawsze znajduje się najbardziej aktualna lista składników, aby upewnić się, że jest ona dla Ciebie odpowiednia.

Aqua / water, Glycerin, Cetearyl alcohol, Helianthus annuus seed oil / Sunflower seed oil, Carica papaya fruit extract / Papaya fruit extract, Cocos nucifera oil / coconut oil, Stearamidopropyl dimethylamine, Glyceryl stearate, Hydroxypropyl guar, Caprylyl glycol, Tartaric acid, Cetyl esters, Potassium sorbate, Salicylic acid, Linalool, Parfum / fragrance (F.I.L C244324/1)

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

g(1) na jedno użycie

g na 10mL

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano w odpowiedzialnym zakładzie we Włoszech

Odzysk odpadów (taki procent odpadów generowanych przez fabrykę jest ponownie użyty, poddany recyklingowi lub przeznaczony do odzysku energii, np. do ogrzewania budynków):

Energia odnawialna (w danym zakładzie taki procent energii wykorzystywanej do produkcji pochodzi ze źródeł odnawialnych, które są naturalnie uzupełniane w ludzkiej skali czasowej):

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

(4) (3):

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad ONZ dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!

SKOMPONUJ RUTYNĘ DLA SWOICH WŁOSÓW

COCOA BUTTER