Olia B+++ Rozjaśniacz

prod-P55201-Bplusplusplus-big

Olia B+++ Rozjaśniacz

Moc olejków dla maksymalnego efektu rozjaśnienia włosów i widocznej poprawy ich jakości.
Garnier Olia B+++ Rozjaśniacz to wyjątkowy produkt do dekoloryzacji włosów, bez amoniaku. Poprawia widoczną jakość włosów, przynosząc komfort skórze podczas koloryzacji.

Olia superblondy B+++ to Rozjaśniacz, który dzięki formule na bazie olejków zabezpiecza powierzchnię włosa przed uszkodzeniem. Wysoka jakość składników rozjaśniających skutecznie dekoloryzuje w warunkach domowych, dając poczucie optymalnego komfortu skóry głowy podczas koloryzacji.
Unikalna formuła rozjaśniająca:
- Krem utleniający - aksamitny krem zawierający wysokie stężenie oleju kwiatowego - do 25% - daje wewnętrzną osłonę i zabezpiecza powierzchnię włosa.
- Puder rozjaśniający - składnik odgrywający kluczową rolę w produkcie. Odpowiednio dobrane składniki i ich wysoka jakość, umożliwia maksymalny efekt rozjaśnienia.
- Krem rozjaśniający - specjalnie opracowany bezzapachowy krem przyjemnie rozjaśnia, bez charakterystycznego dla farb zapachu amoniaku. Produkt zapewnia maksymalny efekt rozjaśnienia, dostarczając efekt jasnego, świetlistego blondu. Poprawia jakość włosów i pielęgnuje podczas dekoloryzacji.
KUP ONLINE

Olia B+++ Rozjaśniacz

prod-P55201-Bplusplusplus-big
Olia B+++ Rozjaśniacz
Garnier Olia B+++ zawiera unikalne połączenie składników, by efekt stosowania rozjaśniacza był maksymalny, a włosy po dekoloryzacji były miękkie i lśniące. Produkt jako pierwszy w gamie farb, wykorzystuje w farbowaniu działanie pielęgnacyjne olejków.
Odżywka po koloryzacji z ekstraktem z pestek słonecznika i kamelii poprawia widoczną kondycję włosów i sprawia, że stają się one gładkie i miękkie w dotyku. Produkt nie zawiera charakterystycznego zapachu amoniaku, przez co koloryzacja jest bardziej przyjemna,
bo aksamitny krem ma delikatny, kwiatowy zapach.