Text

Od 1904 roku Garnier - ekspert od pielęgnacji włosów i skóry, łączy w swoich kosmetykach aktywne i naturalne składniki. Łączy ludzi - kobiety i mężczyzn, dzięki dbaniu o zdrowe i naturalne piękno.

PRZETRWALIŚMY
PRÓBĘ
CZASU

La Lotion Garnier został stworzony we Francji w 1904 roku przez Alfreda Amour Garniera i był pierwszym opatentowanym tonikiem do włosów, bazującym na roślinnych składnikach. Przez dekady Garnier rozszerzał swoje portfolio o m.in. produkty do pielęgnacji skóry i umacniał wizerunek eksperta od naturalnego piękna, dzięki wyjatkowym sposobom na walkę z zanieczyszczeniami, trądzikiem, promieniami UV czy oznakami zmęczenia.

NASZA SIŁA
POCHODZI
Z NATURY

Garnier jest słynny z połączenia hojności natury - owoców, nasion, pączków i kwiatów - z przynoszącą efekty pielęgnacją skóry i włosów. Aktywne składniki są wydobywane dzięki wnikliwym badaniom i rozwiązaniom technologicznym, które biorą to co najlepsze z sił i możliwości natury.

TWOJE PRAWDZIWE
PIĘKNO

Prawdziwie nowoczesne piękno to takie, które opiera się na Twoim pozytywnym nastawieniu i zdrowym wyglądzie. Starania aby ukryć kim się jest naprawdę, nie są zgodne z filozofią marki Garnier. Stajesz się najbardziej aktrakcyjną wersją siebie, kiedy dbasz o siebie i czerpiesz z tego pozytywne emocje, którymi możesz się dzielić z innymi ludźmi.

ZRÓWNOWAŻONE
PIĘKNO

Garnier oferuje piękno do ogromnej liczby konsumentów jednocześnie redukując negatywny wpływ na otoczenie.
Garnier angażuje się w podtrzymywanie naturalnego piękna poprzez redukowanie wpływu opakowań na środowisko, oraz poprawianie składu i biodegradowalności oferowanych produktów.

KAŻDY
MA PRAWO
DO PIĘKNA

Garnier jest międzynarodową marką o ogromnej ekspertyzie, która posiada w swoim portfolio produkty do pielęgnacji włosów i skóry. Chcemy dostraczać produkty dopasowane do potrzeb każdej kobiety i mężczyzny na całym świecie oraz oferować innowacyjne rozwiązania pielęgnacyjne w atrakcyjnej cenie dla każdego konsumenta.