Szampon Garnier Bothanic Therapy Szampon w Kostce Miodowy Szampon Garnier Bothanic Therapy Szampon w Kostce Miodowy Szampon Garnier Bothanic Therapy Szampon w Kostce Miodowy Solid-Shampoo-1350x1800Solid-Shampoo-1350x1800Solid-Shampoo-1350x1800 1350x1800 PIL PRODUCT A1350x1800 PIL PRODUCT A1350x1800 PIL PRODUCT A

Botanic Therapy Regenerujący szampon w kostce do włosów bardzo zniszczonych Garnier Honey & Beeswax

Z pomocą regenerującego szamponu do włosów w kostce Garnier Botanic Therapy Honey & Beeswax Twoje zniszczone włosy będą zregenerowane i widocznie zdrowsze.

Rozmiary
60g

DZIAŁANIE

Twoje włosy są wyraźnie zniszczone, przez co brakuje im odżywienia? Sprawdź szampon w kostce Garnier Botanic Therapy Honey & Beeswax, który działa regenerująco!

Łagodna i jednocześnie skuteczna formuła została zamknięta w poręcznej kostce, co sprawia, że aplikacja jest niezwykle prosta i przyjemna. Produkt dobrze oczyszcza, a do tego pielęgnuje Twoje włosy, co jest zasługą odżywczego miodu oraz wosku pszczelego. Jedna kostka odpowiada dwóm butelkom szamponu o pojemności 250ml.

Szampon w kostce Garnier Botanic Therapy Honey & Beeswax w swoim składzie nie zawiera konserwantów oraz mydła – zamiast tego są tutaj starannie wyselekcjonowane składniki w 94% pochodzenia roślinnego. To właśnie za ich sprawą włosy stają się zregenerowane i odżywione. Na dodatek zostały pozyskane w sposób odpowiedzialny - Garnier aktywnie włącza się w program ochrony pszczół. Dzięki papierowemu opakowaniu oraz biodegradowalnej w 97%* formule, produkt jest przyjazny dla planety. 

Jeśli chcesz odżywić i zregenerować swoje włosy, tak by ponownie zachwycały swoim wyglądem, koniecznie sięgnij po regenerujący szampon do włosów zniszczonych Garnier Botanic Therapy Honey & Beeswax.

*Zgodnie z OECD 301 lub równoważnym testem.


Wszystkie produkty marki Garnier na całym świecie są oficjalnie "cruelty free". Marka otrzymała certyfikat przyznawany w ramach programu Leaping Bunny przez Cruelty Free International, wiodącą organizację działającą na rzecz zaniechania testów na zwierzętach oraz wprowadzenia najwyższych standardów w dziedzinie biznesu wolnego od okrucieństwa. Więcej informacji tutaj (https://www.garnier.pl/cruelty-free).

Instrukcja segregacji:

Sprawdź, jak poprawnie segregować odpady: https://www.kosmopedia.org/srodowisko/opakowania-kosmetykow-i-srodowisko/segregacja/gdzie-wyrzucac-opakowanie-po-kosmetyku/

SPOSÓB UŻYCIA

Zwilż włosy i kostkę, aby szampon się spienił. Wmasuj pianę we włosy, a następnie spłucz. Kostkę szamponu przechowuj w suchym miejscu.

SKŁADNIKI

Listy składników dla produktów naszej marki są regularnie aktualizowane. Zapoznaj się z listą składników na opakowaniu produktu, gdzie zawsze znajduje się najbardziej aktualna lista składników, aby upewnić się, że jest ona dla Ciebie odpowiednia.

Sodium Cocoyl Isethionate, Hydrogenated Vegetable Oil, Sodium Coco-sulfate, Aqua / Water, Polyglyceryl-4 Laurate , glycerin, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum / Fragrance, Caprylic/capric Triglyceride, Acacia Decurrens Flower Cera / Acacia Decurrens Flower Wax, Helianthus Annuus Seed Cera / Sunflower Seed Wax, Mel / Honey, Cera Alba / Beeswax, Jojoba Esters, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Polyglycerin-3, Coumarin, Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate (F.i.l. C274635/1). 

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

g(1) na jedno użycie

g na 10mL

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano w odpowiedzialnym zakładzie we Francji

Odzysk odpadów (taki procent odpadów generowanych przez fabrykę jest ponownie użyty, poddany recyklingowi lub przeznaczony do odzysku energii, np. do ogrzewania budynków):

Energia odnawialna (w danym zakładzie taki procent energii wykorzystywanej do produkcji pochodzi ze źródeł odnawialnych, które są naturalnie uzupełniane w ludzkiej skali czasowej):

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

Wpływ opakowania na środowisko:

(4) (3):

(5) (4) :

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad ONZ dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!