Garnier Szampon w Kostce KokosGarnier Szampon w Kostce KokosGarnier Szampon w Kostce Kokos Solid-Shampoo-Coco_2_1350x1800Solid-Shampoo-Coco_2_1350x1800Solid-Shampoo-Coco_2_1350x1800 1350x1800 PIL PRODUCT A1350x1800 PIL PRODUCT A1350x1800 PIL PRODUCT A

Botanic Therapy Odżywczy szampon w kostce do włosów suchych Coconut & Macadamia

Szampon w kostce do włosów suchych Garnier Botanic Therapy Coconut & Macadamia skutecznie oczyszcza i pielęgnuje włosy, tak by stały się odżywione i miękkie w dotyku.

Rozmiary
60g

DZIAŁANIE

Twoim włosom brakuje odżywienia, a do tego są wyraźnie szorstkie w dotyku? Sięgnij po szampon w kostce do włosów Garnier Botanic Therapy Coconut & Macadamia!

 

Dzięki zamknięciu formuły w kostce udało się stworzyć kosmetyk niezwykle wygodny w użyciu, a przy tym wydajny – jedna kostka odpowiada dwóm butelkom szamponu o pojemności 250ml.

 

Szampon do włosów szorstkich i suchych Garnier Botanic Therapy Coconut & Macadamia zawiera aż 94% składników pochodzenia roślinnego, pozyskiwanych w sposób odpowiedzialny – w trosce o środowisko. Z tego też względu opakowanie jest w 100% stworzone z papieru, tak by ograniczyć wykorzystanie plastiku.

 

Za pielęgnującą moc tego produktu odpowiadają starannie dobrane składniki aktywne, takie jak olej kokosowy oraz olej z orzechów makadamia.  Zapach kokosa sprawia, że pielęgnacja jest bardzo przyjemna. Olej z orzechów makadamia doskonale odżywia włosy. Stosując regularnie szampon Botanic Therapy Coconut & Macadamia, Twoje włosy staną się odżywione i miękkie w dotyku.


Instrukcja segregacji:

SPOSÓB UŻYCIA

Zwilż włosy i kostkę, aby szampon się spienił. Wmasuj pianę we włosy, a następnie spłucz. Kostkę szamponu przechowuj w suchym miejscu.

SKŁADNIKI

Listy składników dla produktów naszej marki są regularnie aktualizowane. Zapoznaj się z listą składników na opakowaniu produktu, gdzie zawsze znajduje się najbardziej aktualna lista składników, aby upewnić się, że jest ona dla Ciebie odpowiednia.

Sodium Cocoyl Isethionate, Hydrogenated Vegetable Oil, Sodium Coco-sulfate, Aqua / Water , polyglyceryl-4 Laurate, Glycerin, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum / Fragrance, Caprylic/capric Triglyceride, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Cocos Nucifera Oil / Coconut Oil, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Linalool, Coumarin, Limonene, Citronellol, Benzyl Alcohol (F.i.l. C277156/1).

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

g(1) na jedno użycie

g na 10mL

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano odpowiedzialnym zakładzie we Francji

Odzysk odpadów:

Energia odnawialna:

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

:

(4) (3):

(5) (4) :

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad UN dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!