wegiel olej szampon przod 1350x1800wegiel olej szampon przod 1350x1800wegiel olej szampon przod 1350x1800 wegiel olej szampon tyl 1350x1800wegiel olej szampon tyl 1350x1800wegiel olej szampon tyl 1350x1800

Botanic Therapy Szampon do włosów z oczyszczającym węglem i olejem z czarnuszki

Odkryj szampon do włosów Garnier Botanic Therapy z oczyszczającym węglem i olejem z czarnuszki. Intensywne nawilżenie włosów, oczyszczenie, odżywienie i zdrowy blask.

Rozmiary
400 ml

DZIAŁANIE

Eksperci Garnier w dziedzinie botaniki wybrali oczyszczający węgiel i olej z czarnuszki, aby stworzyć wegańską** formułę naszego balansującego szamponu do przetłuszczającej się skóry głowy i suchych włosów. Szampon Garnier Botanic Therapy oczyszcza skórę głowy z nadmiaru sebum i zamyka nawilżenie we włosach do 72 godzin*. Węgiel znany jest ze swoich właściwości oczyszczających- pozwala pozbyć się ze skóry głowy pozostałości po kosmetykach do stylizacji, nadmiaru sebum, zanieczyszczeń środowiskowych, dzięki niemu skóra jest doczyszczona i dotleniona. Olej z czarnuszki słynie ze swoich właściwości hamujących wypadanie włosów, pomaga pozbyć się łupieżu i wspomaga porost włosów.

Szampon do włosów Garnier Botanic Therapy z oczyszczającym węglem i olejem z czarnuszki radzi sobie nawet z bardzo suchymi włosami i przetłuszczającą się skórą głowy.

Jak działa?

• Intensywnie oczyszcza skórę głowy z nadmiaru sebum i zanieczyszczeń.
• Chroni przed wysuszaniem i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
• Dogłębnie odżywia nawilża włosy nawet do 72 godzin*.
• Pozostawia włosy nawilżone, lśniące i mocniejsze.

Efekt:

• Włosy odżywione.
• Nawilżenie włosów do 72 godzin* na całej długości.
• Oczyszczona skóra głowy.
• Lekkie, lśniące włosy.

*Testy instrumentalne
** Bez składników pochodzenia zwierzęcego lub pochodnych

Wszystkie produkty marki Garnier na całym świecie są oficjalnie "cruelty free". Marka otrzymała certyfikat przyznawany w ramach programu Leaping Bunny przez Cruelty Free International, wiodącą organizację działającą na rzecz zaniechania testów na zwierzętach oraz wprowadzenia najwyższych standardów w dziedzinie biznesu wolnego od okrucieństwa. Więcej informacji tutaj (https://www.garnier.pl/cruelty-free).

Sprawdź, jak poprawnie segregować odpady: https://www.kosmopedia.org/srodowisko/opakowania-kosmetykow-i-srodowisko/segregacja/gdzie-wyrzucac-opakowanie-po-kosmetyku/

SPOSÓB UŻYCIA

Nałóż szampon oczyszczający z zielona herbatą na zwilżone włosy i skórę głowy, delikatnie masuj, a następnie spłucz.

SKŁADNIKI

Zapoznaj się z listą składników na opakowaniu produktu, gdzie zawsze znajduje się najbardziej aktualna lista składników, aby upewnić się, że jest ona dla Ciebie odpowiednia.

1217465 - INGREDIENTS: AQUA / WATER, AMMONIUM LAURYL SULFATE, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, LAMIUM ALBUM FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, LIPPIA CITRIODORA LEAF EXTRACT, CITRUS LIMON FRUIT EXTRACT / LEMON FRUIT EXTRACT, GLYCERIN, TRIETHYL CITRATE, SODIUM HYDROXIDE, ALCOHOL, GUAR 1 HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, MALTODEXTRIN, POTASSIUM I SORBATE, SODIUM BENZOATE, BENZOICACID, LINALOOL, LIMONENE, CETRAL, PARFUM / FRAGMNCE.(El.L.Z29586711).

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

g(1) na jedno użycie

g na 10mL

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano w odpowiedzialnym zakładzie we Włoszech

Odzysk odpadów (taki procent odpadów generowanych przez fabrykę jest ponownie użyty, poddany recyklingowi lub przeznaczony do odzysku energii, np. do ogrzewania budynków):

Energia odnawialna (w danym zakładzie taki procent energii wykorzystywanej do produkcji pochodzi ze źródeł odnawialnych, które są naturalnie uzupełniane w ludzkiej skali czasowej):

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

(4) (3):

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad ONZ dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!