odżywka rycyna i migdałodżywka rycyna i migdałodżywka rycyna i migdał odżywka rycyna i migdałodżywka rycyna i migdałodżywka rycyna i migdał 030303

Botanic Therapy Odżywka do włosów z olejkiem rycynowym i migdałem Botanic Therapy

Odżywione, wzmocnione i zdrowo wyglądające włosy - tylko z odżywką do włosów z olejkiem rycynowym Botanic Therapy.

Rozmiary
200 ml

DZIAŁANIE

Odżywka do włosów z olejkiem rycynowym Garnier Botanic Therapy to idealny sposób na zdrowo wyglądające włosy. Niezwykłe połączenie składników aktywnych sprawia, że kosmyki stają się silniejsze, są mniej podatne na złamania, a przede wszystkim – wyglądają wspaniale!

Eksperci Garnier w dziedzinie botaniki wybrali olejek rycynowy i organiczny olej z migdałów, aby stworzyć wzmacniającą formułę naszej odżywki przeciw wypadaniu włosów*. Odżywka ta rozplątuje, odżywia i wzmacnia włosy.

Efekt:
• Zdrowo wyglądające włosy.
• Włosy są odżywione i wzmocnione.
• Odżywka ułatwia roczesywanie włosów.
Wszystkie nasze butelki są wykonane w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu**

**Z wyjątkiem barwników, dodatków i nakrętki (słowo „dodatki” zastępuje techniczne słowo: masterbatch - po polsku: przedmieszka. Przedmieszka to związek wykonany z plastikowego nośnika + barwników + dodatków (UV i wielu innych) zmieszanych z głównym tworzywem sztucznym opakowania podczas produkcji)

*Wypadanie spowodowane łamliwością włosów.

 


Wszystkie produkty marki Garnier na całym świecie są oficjalnie "cruelty free". Marka otrzymała certyfikat przyznawany w ramach programu Leaping Bunny przez Cruelty Free International, wiodącą organizację działającą na rzecz zaniechania testów na zwierzętach oraz wprowadzenia najwyższych standardów w dziedzinie biznesu wolnego od okrucieństwa. Więcej informacji tutaj (https://www.garnier.pl/cruelty-free).

Sprawdź, jak poprawnie segregować odpady: https://www.kosmopedia.org/srodowisko/opakowania-kosmetykow-i-srodowisko/segregacja/gdzie-wyrzucac-opakowanie-po-kosmetyku/

SPOSÓB UŻYCIA

Nałóż odżywkę na umyte szamponem włosy, pozostaw na minutę, a następnie spłucz.

SKŁADNIKI

Zapoznaj się z listą składników na opakowaniu produktu, gdzie zawsze znajduje się najbardziej aktualna lista składników, aby upewnić się, że jest ona dla Ciebie odpowiednia.

1229044 A - INGREDIENTS: AQUA / WATER, CETEARYL ALCOHOL, DICETYLDIMONIUM CHLORIDE, CETRIMONIUM CHLORIDE, RICINUS COMMUNIS SEED OIL / CASTOR SEED OIL. PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL / SWEET ALMOND OIL, ACER SACCHARUM EXTRACT / SUGAR MAPLE EXTRACT, STEARETH-6,TRIDECER-1-10,TRIDECETH-3.AMODIMETHICONE, DIMETHICONE, PEG-100 STEARATE, ISOPROPYL ALCOHOL, TRISODIUM H EDTA. ACETICACID, TARTAR ICACID, CETYL ESTERS. SODIUM BENZOATE, PHEN METHANOL, CH LORH EXIDIN E DI GLUCONATE. CARAMEL, CI 14700 / RED 4. CI 19140 / YELLOW 5, LINALOOL, BENZYL ALCOHOL, BENZYL SALICYLATE, PARFUM/ FRAGRANCE. (ELL 7290529/1).

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

g(1) na jedno użycie

g na 10mL

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano w odpowiedzialnym zakładzie w Polsce

Odzysk odpadów (taki procent odpadów generowanych przez fabrykę jest ponownie użyty, poddany recyklingowi lub przeznaczony do odzysku energii, np. do ogrzewania budynków):

Energia odnawialna (w danym zakładzie taki procent energii wykorzystywanej do produkcji pochodzi ze źródeł odnawialnych, które są naturalnie uzupełniane w ludzkiej skali czasowej):

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

(4) (3):

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad ONZ dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!