odżywka rycyna i migdałodżywka rycyna i migdałodżywka rycyna i migdał odżywka rycyna i migdałodżywka rycyna i migdałodżywka rycyna i migdał 030303

Botanic Therapy Odżywka do włosów z olejkiem rycynowym i migdałem Botanic Therapy

Odżywione, wzmocnione i zdrowo wyglądające włosy - tylko z odżywką do włosów z olejkiem rycynowym Botanic Therapy.

Rozmiary
200 ml

DZIAŁANIE

Odżywka do włosów z olejkiem rycynowym Garnier Botanic Therapy to idealny sposób na zdrowo wyglądające włosy. Niezwykłe połączenie składników aktywnych sprawia, że kosmyki stają się silniejsze, są mniej podatne na złamania, a przede wszystkim – wyglądają wspaniale!

Eksperci Garnier w dziedzinie botaniki wybrali olejek rycynowy i organiczny olej z migdałów, aby stworzyć wzmacniającą formułę naszej odżywki przeciw wypadaniu włosów*. Odżywka ta rozplątuje, odżywia i wzmacnia włosy.

Efekt:
• Zdrowo wyglądające włosy.
• Włosy są odżywione i wzmocnione.
• Odżywka ulatwia roczesywanie włosów.
Wszystkie nasze butelki są wykonane w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu (z wyjątkiem barwników, dodatków i nakrętki) i nadają się do ponownego przetworzenia.

Odżywkę wyprodukowano w Polsce, w fabryce, która stosuje program zrównoważonego rozwoju.

*Wypadanie spowodowane łamliwością włosów.

 

Instrukcja segregacji:

SPOSÓB UŻYCIA

Nałóż odżywkę na umyte szamponem włosy, pozostaw na minutę, a następnie spłucz.

SKŁADNIKI

Zapoznaj się z listą składników na opakowaniu produktu, gdzie zawsze znajduje się najbardziej aktualna lista składników, aby upewnić się, że jest ona dla Ciebie odpowiednia.

1229044 A - INGREDIENTS: AQUA / WATER, CETEARYL ALCOHOL, DICETYLDIMONIUM CHLORIDE, CETRIMONIUM CHLORIDE, RICINUS COMMUNIS SEED OIL / CASTOR SEED OIL. PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL / SWEET ALMOND OIL, ACER SACCHARUM EXTRACT / SUGAR MAPLE EXTRACT, STEARETH-6,TRIDECER-1-10,TRIDECETH-3.AMODIMETHICONE, DIMETHICONE, PEG-100 STEARATE, ISOPROPYL ALCOHOL, TRISODIUM H EDTA. ACETICACID, TARTAR ICACID, CETYL ESTERS. SODIUM BENZOATE, PHEN METHANOL, CH LORH EXIDIN E DI GLUCONATE. CARAMEL, CI 14700 / RED 4. CI 19140 / YELLOW 5, LINALOOL, BENZYL ALCOHOL, BENZYL SALICYLATE, PARFUM/ FRAGRANCE. (ELL 7290529/1).

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

g(1) na jedno użycie

g na 10mL

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano w odpowiedzialnym zakładzie w Polsce

Odzysk odpadów:

Energia odnawialna:

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

:

(4) (3):

(5) (4) :

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad UN dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!