odżywka oat delicacyodżywka oat delicacyodżywka oat delicacy odżywka oat delicacyodżywka oat delicacyodżywka oat delicacy 010101

Botanic Therapy Odżywka łagodząca Oat Delicacy Botanic Therapy

Odżywka łagodząca Oat Delicacy testowana na wrażliwej skórze głowy. Formuła odżywki działa jak tarcza chroniąca i nawilżająca włosy i skórę głowy.

Rozmiary
200 ml

DZIAŁANIE

Eksperci Garnier w dziedzinie botaniki wybrali krem ryżowy i organiczne mleko owsiane, aby stworzyć hipoalergiczną formułę naszej odżywki łagodzącej Oat Delicacy. Testowana na wrażliwej skórze głowy formuła działa jak tarcza chroniąca i nawilżająca włosy i skórę głowy.

Efekt:
- ukojona skóra głowy,
- zdrowo wyglądające włosy.

Ten produkt posiada certyfikat ECARF, co oznacza, że Fundacja Europejskiego Centrum Badań nad Alergią przetestowała jego formułę i zatwierdziła ją jako odpowiednią do stosowania przez alergików. Wszystkie nasze butelki są wykonane w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu (z wyjątkiem barwników, dodatków i nakrętki) i nadają się do ponownego przetworzenia. Odżywkę wyprodukowano w Polsce, w fabryce, która stosuje program zrównoważonego rozwoju.

Instrukcja segregacji:

SPOSÓB UŻYCIA

Nałóż odżywkę na umyte szamponem włosy, pozostaw na minutę, a następnie spłucz.

SKŁADNIKI

Zapoznaj się z listą składników na opakowaniu produktu, gdzie zawsze znajduje się najbardziej aktualna lista składników, aby upewnić się, że jest ona dla Ciebie odpowiednia.

1067914 PS AQUA / WATER / EAU CETYL ALCOHOL PEG-180 ELAEIS GUINEENSIS OIL / PALM OIL HYDROXYETHYLCELLULOSE DODECENE SODIUM HYDROXIDE SODIUM BENZOATE AVENA SATIVA KERNEL EXTRACT / OAT KERNEL EXTRACT POLOXAMER 407 LIMONENE BENZOIC ACID BENZYL SALICYLATE BENZYL ALCOHOL LINALOOL XANTHAN GUM ISOPROPYL MYRISTATE ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE ISOSTEARYL ALCOHOL MYRISTYL ALCOHOL CETRIMONIUM CHLORIDE CETYL ESTERS BHT CITRIC ACID POTASSIUM SORBATE LAURYL PEG/PPG-18/18 METHICONE COUMARIN HEXYL CINNAMAL ORYZA SATIVA STARCH / RICE STARCH PARFUM / FRAGRANCE F.I.L #D211706/3

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

g(1) na jedno użycie

g na 10mL

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano w odpowiedzialnym zakładzie w Polsce

Odzysk odpadów:

Energia odnawialna:

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

:

(4) (3):

(5) (4) :

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad UN dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!