odżywka honey treasuresodżywka honey treasuresodżywka honey treasures odżywka honey treasuresodżywka honey treasuresodżywka honey treasures 020202

Botanic Therapy Odżywka odbudowująca Honey Treasures Botanic Therapy

Wypróbuj odżywkę Honey Treasures od Garnier. Kosmetyk nawet do ekstremalnie zniszczonych i łamiących się włosów.

Rozmiary
200 ml

DZIAŁANIE

Eksperci Garnier w dziedzinie botaniki wybrali pozyskiwany w zrównoważony sposób miód akacjowy i wosk pszczeli, znane z właściwości odżywczych i ochronnych, aby stworzyć formułę naszej odbudowującej odżywki. Odżywka ta rozplątuje i odbudowuje włosy, a także zapobiega ich łamliwości.

Efekt: włosy są zregenerowane, odżywione i łatwo się rozczesują.

Program Ochrony Pszczół: Budujemy zrównoważone źródło pozyskiwania miodu w Europie, z poszanowaniem pszczół. Nasi pszczelarze stosują tradycyjne metody ochrony pszczół i procesu zapylania, które pomagają zachować różnorodność biologiczną.

Wszystkie nasze butelki są wykonane w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu (z wyjątkiem barwników, dodatków i nakrętki) i nadają się do ponownego przetworzenia.

Odżywkę wyprodukowano w Polsce, w fabryce, która stosuje program zrównoważonego rozwoju.

Instrukcja segregacji:

SPOSÓB UŻYCIA

Nałóż odżywkę na umyte szamponem włosy, pozostaw na minutę, a następnie spłucz.

SKŁADNIKI

Zapoznaj się z listą składników na opakowaniu produktu, gdzie zawsze znajduje się najbardziej aktualna lista składników, aby upewnić się, że jest ona dla Ciebie odpowiednia.

1161399 – INGREDIENTS: AQUA / WATER, CETEARYL ALCOHOL, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, ISOPROPYL MYRISTATE, CETYL ESTERS, PARFUM / FRAGRANCE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / SUNFLOWER SEED OIL, MEL / HONEY, CERA ALBA / BEESWAX, SODIUM CHLORIDE, CAPRYLYL GLYCOL, TARTARIC ACID, BENZOIC ACID, CARAMEL, COUMARIN, LIMONENE, BENZYL ALCOHOL, BENZYL SALICYLATE (F.I.L. Z299255/1)

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

g(1) na jedno użycie

g na 10mL

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano w odpowiedzialnym zakładzie w Polsce

Odzysk odpadów:

Energia odnawialna:

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

:

(4) (3):

(5) (4) :

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad UN dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!