maska oat delicacymaska oat delicacymaska oat delicacy cruelty freecruelty freecruelty free

Botanic Therapy Maska hipoalergiczna Oat Delicacy Botanic Therapy

Garnier Botanic Therapy Oat Delicacy hipoalergiczna maska nawilżająca do delikatnych włosów i skóry głowy.

Rozmiary
300 ml

DZIAŁANIE

Eksperci Garnier w dziedzinie botaniki wybrali krem ryżowy i organiczne mleko owsiane, aby stworzyć hipoalergiczną formułę naszej nawilżającej maski do włosów. Maska ta intensywnie nawilża włosy od nasady aż po same końce, nie obciążając ich. Efekt: miękkie, lśniące i sprężyste włosy.

REZULTATY
- miękkie, lśniące i sprężyste włosy
- intensywnie nawilża
- nadaje włosom miękkość
- bez obciążania

Ten produkt posiada certyfikat ECARF, co oznacza, że Fundacja Europejskiego Centrum Badań nad Alergią przetestowała jego formułę i zatwierdziła ją jako odpowiednią do stosowania przez alergików.
Maskę wyprodukowano w fabryce, która stosuje program zrównoważonego rozwoju

Instrukcja segregacji:

SPOSÓB UŻYCIA

Nałóż maskę na umyte szamponem włosy, pozostaw od 3 do 5 minut, a następnie spłucz.

SKŁADNIKI

Zapoznaj się z listą składników na opakowaniu produktu, gdzie zawsze znajduje się najbardziej aktualna lista składników, aby upewnić się, że jest ona dla Ciebie odpowiednia.

1217432 A – INGREDIENTS: AQUA / WATER, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CETYL ESTERS, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, AVENA SATIVA KERNEL EXTRACT / OAT KERNEL EXTRACT, ORYZA SATIVA STARCH / RICE STARCH, DILAURYL THIODIPROPIONATE, ISOPROPYL ALCOHOL, ISOPROPYL MYRISTATE, CITRIC ACID, LAURYL PEG/PPG-18/18 METHICONE, ISOSTEARYL ALCOHOL, XANTHAN GUM, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, PHENOXYETHANOL, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE, PARFUM / FRAGRANCE (F.I.L. C251269/1)

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

(1) na jedno użycie

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

Warunki produkcji

Produkt wytworzono w zakładzie realizującym zasady odpowiedzialnej produkcji.

Odzysk odpadów:

Energia odnawialna:

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

:

(4) (3):

(5) (4) :

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad UN dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!