tonik nawilzajacy z kwasem hialuronowym hyaluronic aloe 1350x1800tonik nawilzajacy z kwasem hialuronowym hyaluronic aloe 1350x1800tonik nawilzajacy z kwasem hialuronowym hyaluronic aloe 1350x1800 Hyaluronic Aloe - Tonic do twarzyHyaluronic Aloe - Tonic do twarzyHyaluronic Aloe - Tonic do twarzy Hyaluronic Aloe - Tonic do twarzyHyaluronic Aloe - Tonic do twarzyHyaluronic Aloe - Tonic do twarzy

Hyaluronic Aloe Tonik nawilżający z kwasem hialuronowym Hyaluronic Aloe

Odkryj nawilżający tonik do twarzy Garnier Hyaluronic Aloe z kwasem hialuronowym i aloesem. Perfekcyjnie czysta i nawilżona skóra. 96% składników naturalnych.

Rozmiary
200 ml

DZIAŁANIE

Tonik do twarzy Garnier Hyaluronic Aloe to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają delikatnej, ale skutecznej tonizacji skóry. Skutecznie usuwa resztki makijażu, tonizuje i nawilża skórę, pozostawiając ją perfekcyjnie czystą i odświeżoną. Formuła została wzbogacona kwasem hialuronowym i organicznym aloesem. Kwas hialuronowy to znany składnik aktywny zdolny wiązać 1000 razy więcej wody niż sam waży. Aloes znany jest ze swoich właściwości nawilżających i kojących. 

Tonik zawiera 96% składników pochodzenia naturalnego. Pozostałe 4% zapewnia sensoryczność i trwałość formuły. Produkt został przetestowany dermatologicznie i jest wegański, a butelka w 100% zdatna do recyclingu.

·       Formuła wzbogacona o kwas hialuronowy i organiczny aloes.
·       Dokładne oczyszczenie i nawilżenie skóry.
·       96% składników pochodzenia naturalnego
·       Formuła wegańska
·       Testowany dermatologicznie
·       Butelka w 100% zdatna do recyclingu
·       Marka Garnier została oficjalnie zatwierdzona przez Cruelty Free International w ramach programu Leaping Bunny
 
Efekty

·       Skutecznie usunięte resztki makijażu.
·       Nawilżona i oczyszczona skóra. 
·       Skóra jest oczyszczona
·       Zdrowy wygląd cery.

Instrukcja recyklingu:

SPOSÓB UŻYCIA

Po demakijażu nanieś na skórę twarzy i szyi za pomocą wacika.

SKŁADNIKI

967494 03 - INGREDIENTS: AQUA / WATER • ALCOHOL DENAT. • GLYCERIN • PROPANEDIOL • ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER • VITIS VINIFERA FRUIT WATER / GRAPE FRUIT WATER • SODIUM HYALURONATE • SODIUM HYDROXIDE • SODIUM PHYTATE • CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE • SALICYLIC ACID • PARFUM / FRAGRANCE (F.I.L. B247128/1).

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

g(1) na jedno użycie

g na 10mL

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano w odpowiedzialnym zakładzie w Polsce

Odzysk odpadów (taki procent odpadów generowanych przez fabrykę jest ponownie użyty, poddany recyklingowi lub przeznaczony do odzysku energii, np. do ogrzewania budynków):

Energia odnawialna (w danym zakładzie taki procent energii wykorzystywanej do produkcji pochodzi ze źródeł odnawialnych, które są naturalnie uzupełniane w ludzkiej skali czasowej):

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

Wpływ opakowania na środowisko:

(4) (3):

(5) (4) :

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad ONZ dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!