tonik matujacy z tymiankiem 1350x1800tonik matujacy z tymiankiem 1350x1800tonik matujacy z tymiankiem 1350x1800 1350x1800 PIL PRODUCT A1350x1800 PIL PRODUCT A1350x1800 PIL PRODUCT A

BIO Tonik matujący do twarzy BIO z tymiankiem

Poznaj certyfikowany produkt, jakim jest tonik matujący do twarzy Garnier BIO z tymiankiem.

Rozmiary
150 ml

DZIAŁANIE

Jedyny w swoim rodzaju, certyfikowany produkt do skóry z niedoskonałościami. Jeżeli Twoja cera nie jest idealna – sprawdź, jak działa tonik matujący do twarzy Garnier BIO z tymiankiem.

Skład na bazie olejku eterycznego z tymianku sprawia, że to kosmetyk, który doskonale matuje skórę. Dzięki temu natychmiast przynosi uczucie świeżości, które sprawia, że na nowo czujemy się dobrze z własną cerą. 

Działanie jest odczuwalne od zaraz. Tonik nie tylko tonizuje skórę i przywraca jej naturalne pH, ale także oczyszcza i zwęża pory, przez co stają się mniej widoczne. Z każdym dniem stosowania produktu, powierzchnia jest gładsza i bardziej jednolita. Kosmetyk stosuj codziennie – rano i wieczorem.

Jakie korzyści zapewnia tonik matujący do twarzy Garnier BIO z tymiankiem?
• Idealnie wpisuje się w pielęgnację skóry mieszanej i tłustej,
• posiada zapach w 100% pochodzenia naturalnego,
• kosmetyk zyskał certyfikat ekologiczny COSMOS ORGANIC,
• posiada wegańską formułę.

 


Wszystkie produkty marki Garnier na całym świecie są oficjalnie "cruelty free". Marka otrzymała certyfikat przyznawany w ramach programu Leaping Bunny przez Cruelty Free International, wiodącą organizację działającą na rzecz zaniechania testów na zwierzętach oraz wprowadzenia najwyższych standardów w dziedzinie biznesu wolnego od okrucieństwa. Więcej informacji tutaj (https://www.garnier.pl/cruelty-free).

Instrukcja segregacji:

Sprawdź, jak poprawnie segregować odpady: https://www.kosmopedia.org/srodowisko/opakowania-kosmetykow-i-srodowisko/segregacja/gdzie-wyrzucac-opakowanie-po-kosmetyku/


Produkt posiada certyfikat COSMOS ORGANIC, który przyznaje Ecocert Greenlife, co oznacza, że jest zgodny ze standardami COSMOS i zawiera wymaganą wartość procentową składników organicznych określoną w standardzie COSMOS. Więcej informacji: https://www.cosmos-standard.org/en/certification/cosmos-certification/

SPOSÓB UŻYCIA

Tonizacja to następny, ważny krok w pielęgnacji zaraz po demakijażu. Zaaplikuj niewielką ilość produktu na wacik, a następnie dokładnie przetrzyj nim całą twarz. Tonik matujący do twarzy Garnier BIO z tymiankiem w jednej chwili przywraca skórze odpowiednie pH.

SKŁADNIKI

Aqua / Water, Alcohol Denat, Hordeum Vulgare Stem Water*, Thymus Vulgaris Flower/leaf Oil - Thyme Flower/leaf Oil,Centaurea Cyanus Flower Water, Arginine, Coco-Betaine, Propanediol, Caprylyl/Capryl Glucoside, Citric Acid, Menthol, Sodium Benzoate, Salicylic Acid, Linalool, Limonene,Parfum.

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

g(1) na jedno użycie

g na 10mL

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano w odpowiedzialnym zakładzie w Polsce

Odzysk odpadów (taki procent odpadów generowanych przez fabrykę jest ponownie użyty, poddany recyklingowi lub przeznaczony do odzysku energii, np. do ogrzewania budynków):

Energia odnawialna (w danym zakładzie taki procent energii wykorzystywanej do produkcji pochodzi ze źródeł odnawialnych, które są naturalnie uzupełniane w ludzkiej skali czasowej):

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

Wpływ opakowania na środowisko:

(4) (3):

(5) (4) :

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad ONZ dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!