zluszczajacy plyn micelarny 1350x1800zluszczajacy plyn micelarny 1350x1800zluszczajacy plyn micelarny 1350x1800 3600542522335 Plyn Micelarny zluszczajacy 3w1 400ML PL 22 53600542522335 Plyn Micelarny zluszczajacy 3w1 400ML PL 22 53600542522335 Plyn Micelarny zluszczajacy 3w1 400ML PL 22 5

Płyn Micelarny Złuszczający Płyn Micelarny 3w1

Jeśli szukasz szybkiego i przyjemnego sposobu na oczyszczanie, demakijaż i wyjątkowo gładką skórę wypróbuj Złuszczający Płyn Micelarny 3w1 od Garnier

Rozmiary
400 ml

DZIAŁANIE

Jeśli szukasz szybkiego i przyjemnego sposobu na oczyszczanie, demakijaż i wyjątkowo gładką skórę wypróbuj Złuszczający Płyn Micelarny 3w1 od Garnier. Jednym gestem oczyszcza i zmywa makijaż bez pozostałości*, jednocześnie delikatnie złuszczając skóry i wyrównując jej koloryt.

 

Formuła wzbogacona jest w:

• Micele - niewidoczne składniki oczyszczające, które niczym magnes przyciągają makijaż i zanieczyszczenia, aby skutecznie oczyszczać bez potrzeby pocierania.

• Kwas PHA - po raz pierwszy w naszej gamie płynów micelarnych wykorzystaliśmy glukonolakton należący do rodziny kwasów PHA. Jego duże cząsteczki pozostają na powierzchni skóry nie penetrując jej  głęboko i minimalizując ryzyko wystąpienia podrażnień. Jednocześnie glukonolakton nadal posiada skuteczne działanie złuszczające.

• Kwas AHA – czyli kwas glikolowy. Składnik, który zdążył wypracować sobie stałe miejsce w codziennej rutynie wielu osób. Inaczej niż kwasy PHA cząsteczki kwasów AHA są nieco mniejsze. Nie tylko peelingują, ale także wspierają odnowę górnych warstw naskórka.

• Enzym z Papai - bogaty w witaminy, w tym witaminę C znaną z właściwości rozjaśniających skórę, witaminę B9 (kwas foliowy) oraz antyoksydanty (flawonoidy), a także składniki mineralne żelazo, magnez i potas. Enzym z papai to prawdziwa bomba odżywcza dla skóry oraz naturalny peeling „rozpuszczający” martwy naskórek.

 

KLINICZNIE POTWIERDZONE EFEKTY!

• +21% GŁADSZA SKÓRA**

• +31% WYRÓWNANY KOLORYT**

• -20% WIDOCZNYCH PORÓW**

• +5.7 MLN ODNOWIONYCH KOMÓREK SKÓRY

 

Nasze płyny micelarne są:

• Wegańskie***
• Hipoalergiczne
• Bezzapachowe
• Odpowiednie również dla skóry wrażliwej
• Testowane dermatologicznie i okulistycznie
• Wyprodukowane w Polsce
• Produkowane w butelkach wykonanych w 100% z plastiku z recyklingu****

Marka Garnier została oficjalnie zatwierdzona przez Cruelty Free International w ramach programu Leaping Bunny

*Test konsumencki na 137 ochotnikach potwierdza brak widocznych pozostałości produktu.
**TEST KLINICZNY, 87 OSÓB, PO 56 DNIACH STOSOWANIA
***Nie posiada składników pochodzenia zwierzęcego i ich pochodnych
****Z wyjątkiem etykiety, nakrętki i barwników


Wszystkie produkty marki Garnier na całym świecie są oficjalnie "cruelty free". Marka otrzymała certyfikat przyznawany w ramach programu Leaping Bunny przez Cruelty Free International, wiodącą organizację działającą na rzecz zaniechania testów na zwierzętach oraz wprowadzenia najwyższych standardów w dziedzinie biznesu wolnego od okrucieństwa. Więcej informacji tutaj (https://www.garnier.pl/cruelty-free).

Sprawdź, jak poprawnie segregować odpady: https://www.kosmopedia.org/srodowisko/opakowania-kosmetykow-i-srodowisko/segregacja/gdzie-wyrzucac-opakowanie-po-kosmetyku/

SPOSÓB UŻYCIA

Nałóż na twarz, oczy i usta za pomocą jednorazowego lub wielorazowego wacika bez pocierania. Po nałożeniu płynu rano unikaj ekspozycji na słońce i zabezpiecz skórę SPF minimum 30.

SKŁADNIKI

Listy składników dla produktów naszej marki są regularnie aktualizowane. Zapoznaj się z listą składników na opakowaniu produktu, gdzie zawsze znajduje się najbardziej aktualna lista składników, aby upewnić się, że jest ona dla Ciebie odpowiednia.

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

g(1) na jedno użycie

g na 10mL

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano w odpowiedzialnym zakładzie w Polsce

Odzysk odpadów (taki procent odpadów generowanych przez fabrykę jest ponownie użyty, poddany recyklingowi lub przeznaczony do odzysku energii, np. do ogrzewania budynków):

Energia odnawialna (w danym zakładzie taki procent energii wykorzystywanej do produkcji pochodzi ze źródeł odnawialnych, które są naturalnie uzupełniane w ludzkiej skali czasowej):

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

(4) (3):

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad ONZ dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!