3600542522335 Plyn Micelarny zluszczajacy 3w1 400ML PL 22 43600542522335 Plyn Micelarny zluszczajacy 3w1 400ML PL 22 43600542522335 Plyn Micelarny zluszczajacy 3w1 400ML PL 22 4 3600542522335 Plyn Micelarny zluszczajacy 3w1 400ML PL 22 53600542522335 Plyn Micelarny zluszczajacy 3w1 400ML PL 22 53600542522335 Plyn Micelarny zluszczajacy 3w1 400ML PL 22 5

Płyn Micelarny Złuszczający Płyn Micelarny 3w1

Jeśli szukasz szybkiego i przyjemnego sposobu na oczyszczanie, demakijaż i wyjątkowo gładką skórę wypróbuj Złuszczający Płyn Micelarny 3w1 od Garnier

Rozmiary
400 ml

DZIAŁANIE

Jeśli szukasz szybkiego i przyjemnego sposobu na oczyszczanie, demakijaż i wyjątkowo gładką skórę wypróbuj Złuszczający Płyn Micelarny 3w1 od Garnier. Jednym gestem oczyszcza i zmywa makijaż bez pozostałości*, jednocześnie delikatnie złuszczając skóry i wyrównując jej koloryt.

 

Formuła wzbogacona jest w:

• Micele - niewidoczne składniki oczyszczające, które niczym magnes przyciągają makijaż i zanieczyszczenia, aby skutecznie oczyszczać bez potrzeby pocierania.

• Kwas PHA - po raz pierwszy w naszej gamie płynów micelarnych wykorzystaliśmy glukonolakton należący do rodziny kwasów PHA. Jego duże cząsteczki pozostają na powierzchni skóry nie penetrując jej  głęboko i minimalizując ryzyko wystąpienia podrażnień. Jednocześnie glukonolakton nadal posiada skuteczne działanie złuszczające.

• Kwas AHA – czyli kwas glikolowy. Składnik, który zdążył wypracować sobie stałe miejsce w codziennej rutynie wielu osób. Inaczej niż kwasy PHA cząsteczki kwasów AHA są nieco mniejsze. Nie tylko peelingują, ale także wspierają odnowę górnych warstw naskórka.

• Enzym z Papai - bogaty w witaminy, w tym witaminę C znaną z właściwości rozjaśniających skórę, witaminę B9 (kwas foliowy) oraz antyoksydanty (flawonoidy), a także składniki mineralne żelazo, magnez i potas. Enzym z papai to prawdziwa bomba odżywcza dla skóry oraz naturalny peeling „rozpuszczający” martwy naskórek.

 

KLINICZNIE POTWIERDZONE EFEKTY!

• +21% GŁADSZA SKÓRA**

• +31% WYRÓWNANY KOLORYT**

• -20% WIDOCZNYCH PORÓW**

• +5.7 MLN ODNOWIONYCH KOMÓREK SKÓRY

 

Nasze płyny micelarne są:

• Wegańskie***
• Hipoalergiczne
• Bezzapachowe
• Odpowiednie również dla skóry wrażliwej
• Testowane dermatologicznie i okulistycznie
• Wyprodukowane w Polsce
• Produkowane w butelkach wykonanych w 100% z plastiku z recyklingu****

Marka Garnier została oficjalnie zatwierdzona przez Cruelty Free International w ramach programu Leaping Bunny

*Test konsumencki na 137 ochotnikach potwierdza brak widocznych pozostałości produktu.
**TEST KLINICZNY, 87 OSÓB, PO 56 DNIACH STOSOWANIA
***Nie posiada składników pochodzenia zwierzęcego i ich pochodnych
****Z wyjątkiem etykiety, nakrętki i barwników

Instrukcja recyklingu:

plyn-micelarny-garnier-sortowanie

SPOSÓB UŻYCIA

Nałóż na twarz, oczy i usta za pomocą jednorazowego lub wielorazowego wacika bez pocierania. Po nałożeniu płynu rano unikaj ekspozycji na słońce i zabezpiecz skórę SPF minimum 30.

SKŁADNIKI

Listy składników dla produktów naszej marki są regularnie aktualizowane. Zapoznaj się z listą składników na opakowaniu produktu, gdzie zawsze znajduje się najbardziej aktualna lista składników, aby upewnić się, że jest ona dla Ciebie odpowiednia.

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

g(1) na jedno użycie

g na 10mL

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano odpowiedzialnym zakładzie w Polsce

Odzysk odpadów:

Energia odnawialna:

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

:

(4) (3):

(5) (4) :

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad UN dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!