plyn micelarny blue 1350x1800plyn micelarny blue 1350x1800plyn micelarny blue 1350x1800

Płyny Micelarne Pielęgnujący płyn micelarny do demakijażu

Szybkie oczyszczenie skóry twarzy zapewni Ci pielęgnujący płyn micelarny do demakijażu Garnier.

Rozmiary
400ml

DZIAŁANIE

Pielęgnujący płyn micelarny do demakijażu Garnier to Twój nowy sprzymierzeniec w oczyszczaniu. Dedykowany jest delikatnym okolicom oczu i skórze wrażliwej. Doskonale zmywa makijaż i pozostawia cerę wolną od podrażnień.
Oto wyjątkowy płyn micelarny z olejkiem. Ten dwufazowy produkt nowej generacji został specjalnie opracowany do skóry delikatnej oraz każdego, kto nosi szkła kontaktowe. 

Skutecznie usuwa każdy rodzaj makijażu – nawet ten wodoodporny – oczyszcza i przywraca poczucie komfortu w jednym geście, bez potrzeby pocierania. Unikatowa formuła zawiera micele, które niczym magnes wiążą znajdujące się na skórze zanieczyszczenia. 

Skład został wzbogacony o ekstrakt z bławatka, który odżywia delikatną skórę i przywraca jej poczucie komfortu. Nie wymaga spłukiwania, ani nie pozostawia tłustego efektu końcowego.

 


Wszystkie produkty marki Garnier na całym świecie są oficjalnie "cruelty free". Marka otrzymała certyfikat przyznawany w ramach programu Leaping Bunny przez Cruelty Free International, wiodącą organizację działającą na rzecz zaniechania testów na zwierzętach oraz wprowadzenia najwyższych standardów w dziedzinie biznesu wolnego od okrucieństwa. Więcej informacji tutaj (https://www.garnier.pl/cruelty-free).

Sprawdź, jak poprawnie segregować odpady: https://www.kosmopedia.org/srodowisko/opakowania-kosmetykow-i-srodowisko/segregacja/gdzie-wyrzucac-opakowanie-po-kosmetyku/

SPOSÓB UŻYCIA

Płyn micelarny do demakijażu Garnier należy wstrząsnąć przed użyciem. Zaaplikuj niewielką ilość produktu na wacik, a następnie zmyj makijaż. Pamiętaj, aby wykonywane ruchy były delikatne. Demakijaż wykonuj wieczorem, przed dalszymi krokami pielęgnacyjnymi, natomiast produktu można używać także rano – w celu oczyszczenia cery.

SKŁADNIKI

Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, Centaurea Cyanus Flower Water, Potassium Phosphate, Sodium Chloride, Arginine, Coco-Betaine, Poloxamer 184, Dipotassium Phosphate, Disodium EDTA, Propanediol, Citric Acid, Hexylene Glycol, Myrtrimonium Bromide, CI 60725/Violet 2, CI 61565/Green 6, Linalool, Geraniol, Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Parfum/Fragrance (F.I.L. B217772/0).

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

g(1) na jedno użycie

g na 10mL

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano w odpowiedzialnym zakładzie w Polsce

Odzysk odpadów (taki procent odpadów generowanych przez fabrykę jest ponownie użyty, poddany recyklingowi lub przeznaczony do odzysku energii, np. do ogrzewania budynków):

Energia odnawialna (w danym zakładzie taki procent energii wykorzystywanej do produkcji pochodzi ze źródeł odnawialnych, które są naturalnie uzupełniane w ludzkiej skali czasowej):

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

(4) (3):

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad ONZ dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!