plyn micelarny 3w1 1350x1800plyn micelarny 3w1 1350x1800plyn micelarny 3w1 1350x1800

Czysta skóra Płyn micelarny Garnier 3w1 Czysta Skóra

Płyn micelarny 1. oczyszcza, 2. usuwa makijaż, 3. matuje twarz, oczy, usta. Przeznaczony do cery tłustej ze skłonnością do niedoskonałości. Testowany dermatologicznie i okulistycznie.

Rozmiary
400 ml

DZIAŁANIE

Garnier Płyn Micelarny 3w1 Czysta Skóra to innowacyjny kosmetyk o właściwościach pielęgnacyjno-oczyszczających przeznaczony dla skóry tłustej i mieszanej ze skłonnościami do niedoskonałości. W przeciwieństwie do większości produktów do demakijażu Garnier 3w1 nie wysusza skóry i nie tworzy efektu niezdrowego zmatowienia.

• Oczyszczenie skóry z pozostałości makijażu, sebum i zanieczyszczeń w kilku prostych ruchach.
• Głębokie odżywienie skóry.
• Nawilżenie skóry i utrzymanie jej odpowiedniego nawodnienia.
• Subtelne zmatowienie skóry.

Dzięki zastosowaniu technologii miceli wystarczy kilka ruchów, aby pozbyć się całego makijażu i wszelkich zanieczyszczeń z twarzy. Preparat nie pozostawia tłustego filmu ani nie zapycha porów. Jego delikatna (bezwonna) formuła sprawia, że skóra jest dogłębnie oczyszczona, nawilżona i delikatnie zmatowiona. Kosmetyk może być także stosowany do oczyszczania skóry przed nałożeniem makijażu oraz po całodziennej aktywności. Płyn micelarny Garnier 3w1 nie obciąża cery i nie wywołuje podrażnień. Produkt nie wymaga spłukiwania wodą.

Efekt:
• Skóra ujednolicona, wypoczęta i wolna od niedoskonałości.
• Świetlista i zdrowo wyglądająca cera.
• Ochrona przed powstawaniem niedoskonałości i przebarwień.

 


Wszystkie produkty marki Garnier na całym świecie są oficjalnie "cruelty free". Marka otrzymała certyfikat przyznawany w ramach programu Leaping Bunny przez Cruelty Free International, wiodącą organizację działającą na rzecz zaniechania testów na zwierzętach oraz wprowadzenia najwyższych standardów w dziedzinie biznesu wolnego od okrucieństwa. Więcej informacji tutaj (https://www.garnier.pl/cruelty-free).

Sprawdź, jak poprawnie segregować odpady: https://www.kosmopedia.org/srodowisko/opakowania-kosmetykow-i-srodowisko/segregacja/gdzie-wyrzucac-opakowanie-po-kosmetyku/

SPOSÓB UŻYCIA

Nałóż na twarz, oczy i usta za pomocą wacika, bez pocierania. Nie spłukuj.

SKŁADNIKI

AQUA / WATER • HEXYLENE GLYCOL • GLYCERIN • ALCOHOL DENAT. • POLOXAMER 184 • DISODIUM COCOAMPHODIACETATE • DISODIUM EDTA • BHT • MYRTRIMONIUM BROMIDE (F.I.L. B231542/1).

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

g(1) na jedno użycie

g na 10mL

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano w odpowiedzialnym zakładzie w Polsce

Odzysk odpadów (taki procent odpadów generowanych przez fabrykę jest ponownie użyty, poddany recyklingowi lub przeznaczony do odzysku energii, np. do ogrzewania budynków):

Energia odnawialna (w danym zakładzie taki procent energii wykorzystywanej do produkcji pochodzi ze źródeł odnawialnych, które są naturalnie uzupełniane w ludzkiej skali czasowej):

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

(4) (3):

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad ONZ dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!

RYTUAŁ DLA PIĘKNEJ SKÓRY