Garnier Skin Naturals Płyn Do Demakijażu OczuGarnier Skin Naturals Płyn Do Demakijażu OczuGarnier Skin Naturals Płyn Do Demakijażu Oczu Garnier Skin Naturals Płyn Do Demakijażu OczuGarnier Skin Naturals Płyn Do Demakijażu OczuGarnier Skin Naturals Płyn Do Demakijażu Oczu

Płyn Micelarny Płyn do demakijażu oczu 2w1 w formule dwufazowej

Wyjątkowo skuteczny, szybki i łatwy sposób na oczyszczanie i demakijaż - wypróbuj płyn do demakijażu oczu 2w1 w formule dwufazowej od Garnier! 

Rozmiary
125 ml

DZIAŁANIE

Jeśli szukasz wyjątkowo skutecznego, szybkiego i łatwego sposobu na oczyszczanie i demakijaż, wypróbuj płyn do demakijażu oczu 2w1 w formule dwufazowej od Garnier. Jednym gestem zmywa makijaż, jednocześnie chroniąc i pielęgnując rzęsy. Jak działa? Dwufazowa formuła została wzbogacona w olejek arganowy naturalnego pochodzenia, dzięki czemu gwarantuje ekspresowy demakijaż bez potrzeby pocierania! Zawartość olejku gwarantuje także wysoką wydajność i pielęgnacyjne właściwości dla Twoich rzęs. Nie musisz trzeć, by pozbyć się makijażu! Rezultat? Zauważalnie mniej rzęs na waciku podczas demakijażu.

REZULTATY
Zmywa nawet wodoodporny makijaż oczu, jednocześnie pielęgnując rzęsy
Formuła dwufazowa
Formuła wzbogacona w olejek arganowy naturalnego pochodzenia
Wysoce skuteczny
Nie wymaga tarcia
Testowany okulistycznie
Odpowiedni dla osób noszących soczewki kontaktowe
Produkt zatwierdzony przez Cruelty Free International w ramach programu Leaping Bunny

 

Instrukcja recyklingu:

plyn-micelarny-garnier-sortowanie

SPOSÓB UŻYCIA

Przed użyciem wstrząśnij. Nałóż na zamknięte oczy za pomocą wacika i przytrzymaj przez kilka sekund. Następnie usuń makijaż delikatnie od wewnętrznego kącika oka, nie pocierając. Formuła jest odpowiednia również dla osób noszących szkła kontaktowe. 

SKŁADNIKI

AQUA/WATERISODODECA tSOPROPYL PALMITATE, UNDECANE, ARGININE, Ol 60725 / VIOLET 2 CITRIC ACID, DIPOASSIUM PHOSPHATE, DISODIUM EDTA, HEXYLENEGLYCOL,OCTYLDODECANOL,OCTYLDODECYL XYLOSIDE POLYAMINOPROPYLBIGUANIDE, POTASSIUM PHOSPRATL, SODIUM AlLORIDE, TRIDECANE 

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

g(1) na jedno użycie

g na 10mL

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano w odpowiedzialnym zakładzie w Polsce

Odzysk odpadów:

Energia odnawialna:

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

:

(4) (3):

(5) (4) :

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad UN dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!