mleczko micelarne 3w1 1350x1800mleczko micelarne 3w1 1350x1800mleczko micelarne 3w1 1350x1800

Płyny micelarne Mleczko micelarne 3w1 do skóry wrażliwej

Łagodne mleczko micelarne Garnier, dedykowane skórze wrażliwej, oczyszcza i chroni cerę.

Rozmiary
1 szt.

DZIAŁANIE

Przez cały dzień nasza skóra jest narażona na działanie licznych czynników zewnętrznych. Na dodatek często się zdarza, że przez wiele godzin nosimy makijaż. Warto zatem pamiętać o oczyszczaniu i dokładnym demakijażu, szczególnie w przypadku cery wrażliwej. Jeśli poszukujesz łagodnego i zarazem skutecznego produktu do tego zadania, wypróbuj Mleczko micelarne 3w1 do skóry wrażliwej od Garnier.
Produkt został wzbogacony o dobroczynne micele, które w błyskawicznym tempie usuwają wszelkie zanieczyszczenia – zarówno te pochodzące ze środowiska, jak i powstałe w wyniku używania kosmetyków do makijażu. Przyjemna konsystencja mleczka ułatwia aplikację. Nie musisz pocierać skóry, tym samym narażając ją na uszkodzenia. Mleczko micelarne od ręki pozbywa się wszelkich pozostałości makijażu.
Jednocześnie, dzięki starannie dobranym składnikom, nawilża i koi. W związku z tym Twoja skóra odzyskuje komfort, a efekt ściągnięcia natychmiastowo znika. Produkt nie pozostawia tłustej warstwy. Sprawdź Mleczko micelarne 3w1 i ciesz się idealnie oczyszczoną, a zarazem nawilżoną cerą.

 


Wszystkie produkty marki Garnier na całym świecie są oficjalnie "cruelty free". Marka otrzymała certyfikat przyznawany w ramach programu Leaping Bunny przez Cruelty Free International, wiodącą organizację działającą na rzecz zaniechania testów na zwierzętach oraz wprowadzenia najwyższych standardów w dziedzinie biznesu wolnego od okrucieństwa. Więcej informacji tutaj (https://www.garnier.pl/cruelty-free).

Sprawdź, jak poprawnie segregować odpady: https://www.kosmopedia.org/srodowisko/opakowania-kosmetykow-i-srodowisko/segregacja/gdzie-wyrzucac-opakowanie-po-kosmetyku/

SPOSÓB UŻYCIA

Dzięki lekkiej konsystencji mleczko micelarne 3w1 od Garnier może Ci wystarczyć nawet na 200 aplikacji. Nałóż niewielką ilość na wacik kosmetyczny i z jego pomocą nałóż produkt na twarz, nie omijając okolic oczu i ust, by pozbyć się śladów makijażu. Mleczko nie wymaga spłukiwania.

SKŁADNIKI

AQUA / WATER • PROPANEDIOL • GLYCERIN • ISOPROPYL MYRISTATE • POLYSORBATE 20 • BETAINE • SODIUM POLYACRYLATE • CITRIC ACID • XANTHAN GUM • PANTHENOL • ACRYLATES COPOLYMER • PHENOXYETHANOL • MYRTRIMONIUM BROMIDE (F.I.L. B229152/1).

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

(1) na jedno użycie

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

Warunki produkcji

Odzysk odpadów (taki procent odpadów generowanych przez fabrykę jest ponownie użyty, poddany recyklingowi lub przeznaczony do odzysku energii, np. do ogrzewania budynków):

Energia odnawialna (w danym zakładzie taki procent energii wykorzystywanej do produkcji pochodzi ze źródeł odnawialnych, które są naturalnie uzupełniane w ludzkiej skali czasowej):

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

(4) (3):

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad ONZ dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!