plyn micelarny do cery mieszanej 1350x1800plyn micelarny do cery mieszanej 1350x1800plyn micelarny do cery mieszanej 1350x1800

Płyn Micelarny Płyn micelarny do cery mieszanej i normalnej 3w1

Płyn Micelarny 3w1 to prosty sposób, by usunąć makijaż oraz oczyścić i ukoić całą skórę (twarz, oczy, usta) za pomocą jednego gestu. Nie wymaga spłukiwania. 

Rozmiary
400 ml

DZIAŁANIE

Płyn micelarny do cery mieszanej i normalnej 3w1 od Garnier Skin Naturals to wielofunkcyjny kosmetyk pielęgnacyjny przeznaczony do cery normalnej i mieszanej. Produkt łączy w sobie zalety mleczka do demakijażu, preparatu tonizującego oraz dwufazowego płynu do demakijażu oczu. W zależności od potrzeb może być stosowany do odświeżenia skóry przed wykonaniem makijażu, oczyszczenia cery z sebum i zanieczyszczeń lub precyzyjnego demakijażu twarzy. Płyn micelarny do cery mieszanej i normalnej posiada przyjemną, bezzapachową formułę wzbogaconą o substancje aktywne, które przywracają naturalną równowagę skóry i niwelują nadmiar sebum. 

• Dogłębne oczyszczenie i odżywienie skóry w kilku prostych ruchach.
• Nawilżenie i zregenerowanie zmęczonej skóry. 
• Demakijaż całej twarzy (także oczu i ust). 
• Subtelne zmatowienie skóry.  

Innowacyjna technologia miceli pozwala wykonać demakijaż bez zbędnego tarcia skóry – micele przyciągają zanieczyszczenia niczym magnes, co znacznie przyspiesza cały proces. Po usunięciu kosmetyków cera wygląda zdrowo i promiennie. Jest rozświetlona i delikatna w dotyku. Zaczerwienia i niedoskonałości są mniej widoczne. 
Płyn micelarny cera mieszana i normalna - nie wymaga spłukiwania.

Efekt:
• Ukojona, wypoczęta i rozpromieniona skóra. 
• Ujednolicony koloryt cery.
• Ochrona przed powstawaniem niedoskonałości i wyprysków. 

 


Wszystkie produkty marki Garnier na całym świecie są oficjalnie "cruelty free". Marka otrzymała certyfikat przyznawany w ramach programu Leaping Bunny przez Cruelty Free International, wiodącą organizację działającą na rzecz zaniechania testów na zwierzętach oraz wprowadzenia najwyższych standardów w dziedzinie biznesu wolnego od okrucieństwa. Więcej informacji tutaj (https://www.garnier.pl/cruelty-free).

Sprawdź, jak poprawnie segregować odpady: https://www.kosmopedia.org/srodowisko/opakowania-kosmetykow-i-srodowisko/segregacja/gdzie-wyrzucac-opakowanie-po-kosmetyku/

SPOSÓB UŻYCIA

Jak stosować płyn micelarny 3w1? Nałóż na twarz, oczy i usta za pomocą wacika, bez pocierania. Nie spłukuj.

SKŁADNIKI

AQUA / WATER • HEXYLENE GLYCOL • GLYCERIN • ALCOHOL DENAT. • POLOXAMER 184 • DISODIUM COCOAMPHODIACETATE • DISODIUM EDTA • BHT • MYRTRIMONIUM BROMIDE (F.I.L. B230838/1). 

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

g(1) na jedno użycie

g na 10mL

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano w odpowiedzialnym zakładzie w Polsce

Odzysk odpadów (taki procent odpadów generowanych przez fabrykę jest ponownie użyty, poddany recyklingowi lub przeznaczony do odzysku energii, np. do ogrzewania budynków):

Energia odnawialna (w danym zakładzie taki procent energii wykorzystywanej do produkcji pochodzi ze źródeł odnawialnych, które są naturalnie uzupełniane w ludzkiej skali czasowej):

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

(4) (3):

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad ONZ dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!