olej konopny 1350x1800olej konopny 1350x1800olej konopny 1350x1800

BIO Organiczny olej konopny z witaminą E

Sprawdź, jak olej konopny Garnier BIO może zbawiennie wpłynąć na Twoją skórę!

Rozmiary
1 szt.

DZIAŁANIE

Naturalny olej z konopi jest już znany ze swoich zbawiennych właściwości na skórę. Intensywnie regeneruje i odżywia, dzięki czemu cera jest bardziej miękka i promienna. Właśnie dlatego warto włączyć olej konopny z witaminą E od Garnier BIO do codziennej pielęgnacji.

Opakowanie wyposażone w wygodną pompkę umożliwia łatwe dozowanie produktu. Kosmetyk jest przeznaczony do stosowania na noc – dzięki temu wszystkie wartości odżywcze zawarte w formule mogą wniknąć w skórę, która rano będzie pełna blasku i odżywiona.

Konopie zawarte w składzie produktu są hodowane wyłącznie w warunkach ekologicznych, co gwarantuje naturalne działanie. Olejek jest w pełni wegański – nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego lub pochodnych.

 


Wszystkie produkty marki Garnier na całym świecie są oficjalnie "cruelty free". Marka otrzymała certyfikat przyznawany w ramach programu Leaping Bunny przez Cruelty Free International, wiodącą organizację działającą na rzecz zaniechania testów na zwierzętach oraz wprowadzenia najwyższych standardów w dziedzinie biznesu wolnego od okrucieństwa. Więcej informacji tutaj (https://www.garnier.pl/cruelty-free).

Sprawdź, jak poprawnie segregować odpady: https://www.kosmopedia.org/srodowisko/opakowania-kosmetykow-i-srodowisko/segregacja/gdzie-wyrzucac-opakowanie-po-kosmetyku/


Produkt posiada certyfikat COSMOS ORGANIC, który przyznaje Ecocert Greenlife, co oznacza, że jest zgodny ze standardami COSMOS i zawiera wymaganą wartość procentową składników organicznych określoną w standardzie COSMOS. Więcej informacji: https://www.cosmos-standard.org/en/certification/cosmos-certification/

SPOSÓB UŻYCIA

Olej konopny Garnier BIO należy stosować codziennie wieczorem. Niewielką ilość nałóż na oczyszczoną skórę twarzy, starannie omijając okolice oczu.

SKŁADNIKI

CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL / OLIVE FRUIT OIL, CANNABIS SATIVA SEED OIL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / SUNFLOWER SEED OIL, ISOCETYL STEARATE, OCTYLDODECANOL, PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL / APRICOT KERNEL OIL, CITRIC ACID, HEXYLDECANOL, HEXYLDECYL LAURATE, TOCOPHEROL, LINALOOL, LIMONENE, CITRAL, PARTFUM / FRAGRANCE (F.I.L. B249517/1).

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

g(1) na jedno użycie

g na 10mL

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano w odpowiedzialnym zakładzie w Niemczech

Odzysk odpadów (taki procent odpadów generowanych przez fabrykę jest ponownie użyty, poddany recyklingowi lub przeznaczony do odzysku energii, np. do ogrzewania budynków):

Energia odnawialna (w danym zakładzie taki procent energii wykorzystywanej do produkcji pochodzi ze źródeł odnawialnych, które są naturalnie uzupełniane w ludzkiej skali czasowej):

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

(4) (3):

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad ONZ dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!