plastry czysta skora 1350x1800plastry czysta skora 1350x1800plastry czysta skora 1350x1800

Czysta Skóra Plastry przeciw zaskórnikom z aktywnym węglem

Plastry Garnier Czysta Skóra z aktywnym węglem przeciw zaskórnikom. Redukują zaskórniki i oczyszczają. 
 

Rozmiary
4 szt.

DZIAŁANIE

Zaskórniki to także Twój problem? Pozbądź się uciążliwych czarnych kropek jednym ruchem! Plastry Garnier Czysta Skóra to nasz sposób na piękną, czystą cerę bez niedoskonałości. Zawarty w składzie produktu aktywny węgiel znany ze swoich właściwości oczyszczających skutecznie odblokowuje zanieczyszczone pory nosa, czoła czy brody. Uzupełnij swoją codzienną rutynę pielęgnacyjną plastrami Garnier Czysta Skóra i pokaż światu cerę wolną od zaskórników! 

Wszystkie produkty marki Garnier na całym świecie są oficjalnie "cruelty free". Marka otrzymała certyfikat przyznawany w ramach programu Leaping Bunny przez Cruelty Free International, wiodącą organizację działającą na rzecz zaniechania testów na zwierzętach oraz wprowadzenia najwyższych standardów w dziedzinie biznesu wolnego od okrucieństwa. Więcej informacji tutaj (https://www.garnier.pl/cruelty-free).

Sprawdź, jak poprawnie segregować odpady: https://www.kosmopedia.org/srodowisko/opakowania-kosmetykow-i-srodowisko/segregacja/gdzie-wyrzucac-opakowanie-po-kosmetyku/

SPOSÓB UŻYCIA

Stosuj dwa razy w tygodniu.

1. Po dokładnym umyciu twarzy zwilż nos, czoło lub brodę. Plaster nie przyklei się do suchej skóry.
2. Suchymi dłońmi odklej folię zabezpieczającą z plastra i przyklej go na nos, czoło lub brodę. Przyciśnij dokładnie, aby dobrze przylegał do skóry.
3. Pozostaw do wyschnięcia na 10-15 minut, aż będzie sztywny w dotyku.
4. Ostrożnie oderwij plaster, zaczynając od krawędzi. Dokładnie zmyj ze skóry wszelkie pozostałości.

SKŁADNIKI

PvP, VP/VA Copolymer, Alcohol Denat., Aqua/Water, CI 77499/Iron Oxides, Dimethicone, Charcol Powder (F.I.LB215404/1).