kostka myjaca 1350x1800kostka myjaca 1350x1800kostka myjaca 1350x1800 Czysta_Skora_kostka_myjaca_1350x1800Czysta_Skora_kostka_myjaca_1350x1800Czysta_Skora_kostka_myjaca_1350x1800 Czysta_Skora_kostka_myjaca_1350x1800Czysta_Skora_kostka_myjaca_1350x1800Czysta_Skora_kostka_myjaca_1350x1800 Czysta_Skora_kostka_myjaca_1350x1800Czysta_Skora_kostka_myjaca_1350x1800Czysta_Skora_kostka_myjaca_1350x1800

Czysta Skóra Kostka myjąca Czysta Skóra

Dzięki kostce myjącej Garnier Czysta Skóra z aktywnym węglem i kwasem salicylowym Twoja skóra będzie doskonale oczyszczona, a niedoskonałości staną się mniej widoczne.

DZIAŁANIE

Kostka myjąca Garnier Czysta Skóra to produkt przeznaczony do oczyszczania twarzy i ciała, po który możesz sięgać codziennie. Jej zadaniem jest skuteczna redukcja niedoskonałości na skórze w postaci zaskórników oraz nadprodukcji sebum.

Kostka myjąca Garnier Czysta Skóra z aktywnym węglem i kwasem salicylowym to wegańska formuła* oparta na starannie dobranych składnikach. Jej skuteczność została potwierdzona klinicznie** – już po 7 dniach Twoje niedoskonałości mogą ulec zmniejszeniu.

• Po 1. użyciu – twarz: zanieczyszczenia usunięte 85%, plecy i szyja: skóra widocznie oczyszczona 89%.
• Po 7 dniach – twarz: mniej widoczne niedoskonałości 72%, plecy i szyja: mniej widoczne niedoskonałości 62%.

Kostka myjąca Garnier Czysta Skóra zawiera 96% składników pochodzenia naturalnego, a jej opakowanie to zero odpadów plastikowych***.

*Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego ani pochodnych.
**Test instrumentalny.
***Za wyjątkiem kleju.


Wszystkie produkty marki Garnier na całym świecie są oficjalnie "cruelty free". Marka otrzymała certyfikat przyznawany w ramach programu Leaping Bunny przez Cruelty Free International, wiodącą organizację działającą na rzecz zaniechania testów na zwierzętach oraz wprowadzenia najwyższych standardów w dziedzinie biznesu wolnego od okrucieństwa. Więcej informacji tutaj (https://www.garnier.pl/cruelty-free).

Sprawdź, jak poprawnie segregować odpady: https://www.kosmopedia.org/srodowisko/opakowania-kosmetykow-i-srodowisko/segregacja/gdzie-wyrzucac-opakowanie-po-kosmetyku/

SPOSÓB UŻYCIA

Skorzystaj z kostki myjącej Garnier Czysta Skóra z aktywnym węglem i kwasem salicylowym w kilku prostych krokach:

1. Zwilż skórę.
2. Umyj skórę kostką (na ten czas zakręć kran).
3. Dokładnie spłucz wodą.
4. Kostkę przechowuj na suchej podstawce w celu uniknięcia plam.

SKŁADNIKI

2050500 07 - INGREDIENTS: SODIUM PALMATE • SODIUM COCOATE • AQUA / WATER • GLYCERIN • PARFUM / FRAGRANCE • PERLITE • ZINC PCA • SODIUM CHLORIDE • SODIUM HYDROXIDE • CHARCOAL POWDER • TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE • SALICYLIC ACID (F.I.L. C271039/1).

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

g(1) na jedno użycie

g na 10mL

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano w odpowiedzialnym zakładzie we Francji

Odzysk odpadów (taki procent odpadów generowanych przez fabrykę jest ponownie użyty, poddany recyklingowi lub przeznaczony do odzysku energii, np. do ogrzewania budynków):

Energia odnawialna (w danym zakładzie taki procent energii wykorzystywanej do produkcji pochodzi ze źródeł odnawialnych, które są naturalnie uzupełniane w ludzkiej skali czasowej):

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

(4) (3):

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad ONZ dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!