kojacy krem z aloesem 1350x1800kojacy krem z aloesem 1350x1800kojacy krem z aloesem 1350x1800 Body Superfood GarnierBody Superfood GarnierBody Superfood Garnier 1350x1800 PIL PRODUCT A1350x1800 PIL PRODUCT A1350x1800 PIL PRODUCT A

Body Superfood Kojący krem z aloesem

Kojąca formuła wzbogacona w ekstrakt z aloesu i sól magnezową odżywia, nawilża aż do 10 warstw w głąb skóry* na 48H**i wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. Odpowiedni do skóry normalnej i suchej.

**Test instrumentalny, 24 ochotników.

Rozmiary
380 ml

DZIAŁANIE

Kojący krem z aloesem zawiera dzienną dawkę składników aktywnych i superowoców. To produkt wzbogacony o ekstrakt z aloesu i sól magnezową, która odżywia, nawilża aż do 10 warstw w głąb skóry* na 48H** i wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. Kojący krem z aloesem jest odpowiedni do skóry normalnej i suchej. Testowany pod kontrolą dermatologiczną. Odpowiedni również dla skóry wrażliwej.

Minimalistyczna ilość składników! (tylko te niezbędne do uzyskania efektów):
- 96% Biodegradowalna formuła
- 96,5% Składników pochodzenia naturalnego
- 10% Gliceryny
- Masło shea, ekstrakt z aloesu, sól magnezowa (działanie nawilżające, regenerujące i odżywcze)

Rezultaty:
- Skóra jest nawilżona do 10 warstw w głąb skóry* na 48H**.
- Skóra jest odżywiona.
- Naturalna bariera ochronna skóry jest wzmocniona.

NATYCHMIAST:
Skóra jest odżywiona, nawilżona, miękka, ukojona, mniej podatna na podrażnienia 

PO 28 DNIACH*:
Wg 98,4% NIE POZOSTAWIA BIAŁYCH ŚLADÓW NA SKÓRZE 
Wg 97,8% DOBRZE SIĘ ROZPROWADZA
Wg 92,3% JEST PRZYJEMNY W APLIKACJI
Wg 92,9% SZYBKO SIĘ WCHŁANIA 
Wg 93,4% SKÓRA NIE JEST TŁUSTA PO APLIKACJI

*Górne warstwy naskórka. 
**Test instrumentalny, 24 ochotników.
*** Test konsumencki, 184 osoby w wieku 18-80, po 28 dni stosowania


Wszystkie produkty marki Garnier na całym świecie są oficjalnie "cruelty free". Marka otrzymała certyfikat przyznawany w ramach programu Leaping Bunny przez Cruelty Free International, wiodącą organizację działającą na rzecz zaniechania testów na zwierzętach oraz wprowadzenia najwyższych standardów w dziedzinie biznesu wolnego od okrucieństwa. Więcej informacji tutaj (https://www.garnier.pl/cruelty-free).

Sprawdź, jak poprawnie segregować odpady: https://www.kosmopedia.org/srodowisko/opakowania-kosmetykow-i-srodowisko/segregacja/gdzie-wyrzucac-opakowanie-po-kosmetyku/

SPOSÓB UŻYCIA

Wmasuj kojący krem z aloesem okrężnymi ruchami aż do wchłonięcia. Stosuj rano i wieczorem.

SKŁADNIKI

967586 37 - INGREDIENTS: AQUA / WATER • GLYCERIN • ALCOHOL DENAT. • ISOPROPYL PALMITATE • ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER • BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER • SODIUM POLYACRYLATE • MAGNESIUM PCA • AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE • CAPRYLYL GLYCOL • CITRIC ACID • LINALOOL • GERANIOL • CITRONELLOL • BENZYL ALCOHOL • PARFUM / FRAGRANCE (F.I.L. Z292455/1).

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

g(1) na jedno użycie

g na 10mL

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano w odpowiedzialnym zakładzie w Niemczech

Odzysk odpadów (taki procent odpadów generowanych przez fabrykę jest ponownie użyty, poddany recyklingowi lub przeznaczony do odzysku energii, np. do ogrzewania budynków):

Energia odnawialna (w danym zakładzie taki procent energii wykorzystywanej do produkcji pochodzi ze źródeł odnawialnych, które są naturalnie uzupełniane w ludzkiej skali czasowej):

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

(4) (3):

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad ONZ dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!