odzywczy krem do rak z awokado i kwasem omega 1350x1800odzywczy krem do rak z awokado i kwasem omega 1350x1800odzywczy krem do rak z awokado i kwasem omega 1350x1800 Garnier Body Hand AwokadoGarnier Body Hand AwokadoGarnier Body Hand Awokado

Garnier Hand Superfood Odżywczy krem z awokado i kwasem omega 6

Odżywczy krem do rąk z olejkiem awokado i kwasem omega 6 odżywia i nawilża skórę na 48h!

Rozmiary
75 ml

DZIAŁANIE

Twoja dzienna dawka składników aktywnych i superowoców. Odżywczy krem do rąk z olejkiem awokado i kwasem omega 6 odżywia i nawilża skórę przez 48h*. Formuła produktu jest odporna na mycie rąk**. Krem do rąk jest odpowiedni dla skóry wrażliwej, suchej i bardzo suchej. Testowany dermatologicznie. Po użyciu skóra wydaje się być bardziej odżywiona a uczucie ściągnięcia jest zredukowane. Ponad to, skóra jest zabezpieczona przed wysuszaniem i jest bardziej miękka w dotyku. Produkt nie zawiera składników zwierzęcych i ich pochodnych. Natychmiast się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy i uczucia lepkiej skóry - nie pozostawia nieprzyjemnego uczucia tłustości

REZULTATY
- Skóra jest odżywiona, nawilżona i miękka. 
- Pozostaje nawilżona do 48h*.

Odżywcze kremy skutecznie zmiękczą i wygładzą skórę Twoich dłoni, zapewnią długotrwałą ochronę i nawilżenie. Skóra dłoni jest szczególnie narażona na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Dlatego zadbaj o nie stosując kremy do rąk najwyższej jakości.

*Test instrumentalny, 24 ochotników. 
** Test konsumencki, 50 ochotników, jędrność i miękkość skóry po umyciu rąk.


Wszystkie produkty marki Garnier na całym świecie są oficjalnie "cruelty free". Marka otrzymała certyfikat przyznawany w ramach programu Leaping Bunny przez Cruelty Free International, wiodącą organizację działającą na rzecz zaniechania testów na zwierzętach oraz wprowadzenia najwyższych standardów w dziedzinie biznesu wolnego od okrucieństwa. Więcej informacji tutaj (https://www.garnier.pl/cruelty-free).

Sprawdź, jak poprawnie segregować odpady: https://www.kosmopedia.org/srodowisko/opakowania-kosmetykow-i-srodowisko/segregacja/gdzie-wyrzucac-opakowanie-po-kosmetyku/

SPOSÓB UŻYCIA

Nakładaj odżywczy krem do rąk z awokado o każdej porze dnia, delikatnie masując. Nie stosować na twarz.

SKŁADNIKI

N70014503/1 (Amérique du Nord Aqua/Water/Eau Nano • North America Aqua/Water/Eau Nano)
T70014501/1 (Amérique du Nord Aqua/Water/Eau • North America Aqua/Water/Eau)
Y70014502/1 (Mixte Aqua/Water • European/US Aqua/Water)
Z70014504/1 (Mixte Aqua/Water Nano • European/US Aqua/Water Nano)

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

g(1) na jedno użycie

g na 10mL

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano w odpowiedzialnym zakładzie w Niemczech

Odzysk odpadów (taki procent odpadów generowanych przez fabrykę jest ponownie użyty, poddany recyklingowi lub przeznaczony do odzysku energii, np. do ogrzewania budynków):

Energia odnawialna (w danym zakładzie taki procent energii wykorzystywanej do produkcji pochodzi ze źródeł odnawialnych, które są naturalnie uzupełniane w ludzkiej skali czasowej):

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

(4) (3):

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad ONZ dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!