Olia 112 Superjasny Beżowy Blond

prod-P55201-112-big

Olia 112 Superjasny Beżowy Blond

Świetlisty i długotrwały blond, dzięki innowacyjnej formule z pielęgnacyjnymi olejkami.
Garnier Olia 112 Superjasny Beżowy Blond to farba z gamy Olia Superblondy, która zapewnia świetlisty i bardzo jasny kolor, bez miedzianych i żółtych refleksów. Produkt nadaje maksymalnie nasycony kolor, zapewniając poczucie maksymalnego komfortu głowy podczas koloryzacji. W widoczny sposób poprawia jakość włosów i nadaje im odcień czystego, bardzo jasnego blondu. Unikalna formuła wzbogacona o olejki kwiatowe ze słonecznika, meczennicy i kamelii pielęgnuje ale również ułatwia wnikanie koloru w głąb włosa dla maksymalnie nasyconego i długotrwałego efektu. Przełomowa na rynku technologia NEUTRA+ COLORANT jest połączeniem dwóch refleksów, dla maksymalnej neutralizacji niechcianych refleksów: żółtych (barwnik niebieski) i miedzianych (fioletowy).
prod-P55201-112-big 112 Superjasny Beżowy Blond Garnier Olia 112 Superjasny Beżowy Blond to farba z gamy Olia Superblondy, która zapewnia świetlisty i bardzo jasny kolor, bez miedzianych i żółtych refleksów. Produkt nadaje maksymalnie nasycony kolor, zapewniając poczucie maksymalnego komfortu głowy podczas koloryzacji. W widoczny sposób poprawia jakość włosów i nadaje im odcień czystego, bardzo jasnego blondu. Unikalna formuła wzbogacona o olejki kwiatowe ze słonecznika, meczennicy i kamelii pielęgnuje ale również ułatwia wnikanie koloru w głąb włosa dla maksymalnie nasyconego i długotrwałego efektu. Przełomowa na rynku technologia NEUTRA+ COLORANT jest połączeniem dwóch refleksów, dla maksymalnej neutralizacji niechcianych refleksów: żółtych (barwnik niebieski) i miedzianych (fioletowy). olia
4 2
5
fdsfdstretert
4
kolor 112 genialny do siwych włosów, są miękkie i błyszczące,
KUP ONLINE

Olia 112 Superjasny Beżowy Blond

prod-P55201-112-big
Olia 112 Superjasny Beżowy Blond
Formuła w Garnier Olia wzbogacona jest o olejki kwiatowe ze słonecznika, męczennicy i kamelii, które nie tylko pielęgnują włosy, ale także ułatwiają wnikanie koloru. Przełomowa technologia NEUTRA+ COLORANT, bedąca unikalnym połączeniem dwoch refleksów, maksymalnie neutralizuje niechciane żólte i miedziane refleksy. Koloryzacja napędzana olejkami charakteryzuje się pielęgnacyjnymi właściwościami, ale także ułatwia wnikanie barwników w głąb włosa dla uzyskania nasyconego i długotrwałego koloru.