powrót

NASZA FILOZOFIA

RECEPTURY
EKSPERTÓW BOTANIKI

Eksperci Garnier w dziedzinie Botaniki starannie wybrali naturalne składniki, cenne odżwycze olejki, ekstrakty z roślin, kwiatów i owoców i połączyli je, zachowując przy tym ich odżywcze właściwości.W ten sposób powstały unikalne receptury Botanic Therapy. 6 wyjątkowych gam zapewni intensywną pielęgnację, która wydobywa i podkreśla naturalne piękno Twoich włosów.

NASZE NATURALNE
SKŁADNIKI

Przez lata Garnier wypracował miano światowego eksperta w zakresie poszukiwania, analizowania i wybierania najbardziej skutecznych, naturalnych składników. Olejek rycynowy, migdał, oliwka, kamelia, olejek arganowy są od lat znane ze swoich właściwości odżywczych. Tym razem wykorzystane zostały do stworzenia formuł intensywnie pielęgnujacych włosy.

INTENSYWNA
PIELĘGNACJA

Nasze wieloletnie doświadczenie i innowacyjne techonologie pozwoliły nam zachować wszystkie użyteczne właściwości składników aktywnych dzięki czemu będziesz mogła w pełni doświadczyć skuteczności natury. Każda z receptur Botanic Therapy sprawia, że włosy wyglądają zdrowiej i są pełne życia.

NATURALNIE PIĘKNE WŁOSY

Wierzymy, że prawdziwe piękno to naturalne piękno. Stworzyliśmy Botanic Therapy z myślą o Tobie i w trosce o Twoje włosy. Oferujemy intensywną pielęgnacje, która wydobywa witalność i podkreśla naturalne piękno. Bogate formuły intensywnie odżywiają włosy i są delikatne dla skóry głowy. Dzięki temu produkty Botanic Therapy są odpowiednie do codziennego stosowania.

Sortuj
  • Nie znaleziono produktu w tej gamie. Jeśli chces poznać produkty innych gam, kliknij tutaj