odzywka-do-wlosow-z-olejkiem-rycynowym-botanic-therapy-1350x1800odzywka-do-wlosow-z-olejkiem-rycynowym-botanic-therapy-1350x1800odzywka-do-wlosow-z-olejkiem-rycynowym-botanic-therapy-1350x1800 2 3600542096386 odzywka migdal 2 1350x18002 3600542096386 odzywka migdal 2 1350x18002 3600542096386 odzywka migdal 2 1350x1800

Botanic Therapy Odżywka do włosów z olejkiem rycynowym i migdałem

Zdrowe, pełne blasku i niezwykle miękkie w dotyku włosy - tylko z odżywką Botanic Therapy!

Rozmiary
200 ml

DZIAŁANIE

Odżywka do włosów z olejkiem rycynowym Garnier Botanic Therapy to idealny sposób na zdrowe i wspaniale odżywione pasma. Kosmetyk został stworzony z myślą o osobach, które zmagają się z łamliwymi włosami, zniszczonymi i mocno osłabionymi. Niezwykłe połączenie składników aktywnych sprawia, że kosmyki stają się silniejsze, są mniej podatne na złamania, a przede wszystkim – wyglądają wspaniale!

• Przywraca wyjątkowy blask.
• Dodaje miękkości i gładkości.
• Wzmacnia kosmyki i zapobiega ich łamaniu się.
• Ułatwia rozczesywanie i układanie.
• Odżywka jest łatwa w aplikacji, bez spłukiwania.

Odżywka z olejkiem rycynowym nie obciąża pasm, wręcz przeciwnie – dodaje im lekkości i znacznie ułatwia rozczesywanie i układanie.

Efekt:
• Miękkie i przyjemne w dotyku włosy.
• Pasma idealnie poddające się układaniu.
• Wspaniale wyglądająca, zdrowa fryzura.
• Każdy kosmyk jest silniejszy i nie łamie się.
• Wzmocnienie na każdym poziomie: od cebulek aż po same końce.

 

Instrukcja segregacji:

SPOSÓB UŻYCIA

Po umyciu włosów szamponem, nałożyć na nie odżywkę z olejkiem rycynowym i spłukać. Następnie nałożyć maskę i trzymać ją na włosach i spłukać. Dodatkowo można zastosować odżywki specjalistyczne, które uzupełniają pielęgnację.

SKŁADNIKI

Zapoznaj się z listą składników na opakowaniu produktu, gdzie zawsze znajduje się najbardziej aktualna lista składników, aby upewnić się, że jest ona dla Ciebie odpowiednia.

Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Esters, CI 19140 / Yellow 5, CI 14700 / Red 4, Ricinus Communis Oil / Castor Seed, Oil, Acer Saccharum Extract / Sugar Maple Extract, Trideceth-6, Chlorhexidine Digluconate, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Amodimethicone, Isopropyl Alcohol, Caramel, Citric Acid, Cetrimonium Chloride, Prunus Amygdalus, Dulcis Oil/Sweet Almond Oil, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

g(1) na jedno użycie

g na 10mL

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano w odpowiedzialnym zakładzie w Polsce

Odzysk odpadów:

Energia odnawialna:

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

:

(4) (3):

(5) (4) :

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad UN dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!