FRUCTIS DAJE MOC!

Napędza do działania i pozwala nam wyrazić siebie – pasja. W czasach, gdy młodzi ludzie często odczuwają presję społeczną i oczekiwania dotyczące kariery czy sukcesu, to właśnie pasje stanowią niezastąpioną oazę, w której mogą odnaleźć własny głos i wyrazić siebie. I właśnie do tego zachęca Garnier Fructis dzięki wyjątkowej kampanii „FRUCTIS DAJE MOC”, w której wspólnie z ambasadorami: Dawidem Kwiatkowskim, Karoliną Erdmann i Karoliną Marczak, inspiruje i zachęca do odkrywania swoich zainteresowań.
Muzyka, wellbeing oraz sport to obszary, które nie tylko są niezwykle popularne, ale dostarczają też radości i spełnienia, oraz umożliwiają budowanie równowagi w codziennym życiu. Ambasadorzy kampanii „FRUCTIS DAJE MOC”, którzy są żywym przykładem na to, że upór, pasja i zaangażowanie to klucz do sukcesu. Każdy z nich miał moc do tego, by pracować nad swoją pasją, a w konsekwencji osiągnąć sukces. 

DAWID KWIATKOWSKI

Artysta, któremu muzyka towarzyszy od najmłodszych lat, Dawid Kwiatkowski, czerpie energię od fanów, a w swojej muzyce podaje ją dalej. Tej mocy nie da się zatrzymać. Na przestrzeni lat poznał wspaniałych ludzi: swoją ekipę oraz fanów, którzy okazali mu wsparcie. Czasem potrzeba właśnie małego wsparcia, aby dać z siebie 100%. Wtedy dzieje się magia! Koniecznie obejrzyj wideo z Dawidem i zainspiruj się jego mocą! Pamiętaj - Fructis daje moc!

 

W naszej kampanii Dawid dba o swoje włosy z szamponem Grow Strong Orange, który wzmacnia jego włosy i dodaje im blasku, aby podczas koncertów czuć się jeszcze lepiej!

fructis daje moc

KAROLINA MARCZAK

Moc fal i adrenalina – to właśnie napędza Karolinę Marczak i sprawia, że nie zatrzymuje się w drodze do realizacji swoich marzeń. Jak sama podkreśla, surfing to nie tylko jej pasja – to pomysł na życie. Oczywiście w życiu i w sporcie różnie bywa – raz jesteś na fali, raz pod falą. Karolina wie o tym najlepiej, że czasem potrzeba małego wsparcia, by odkryć wewnętrzną siłę do pokonania przeszkód w życiu. Każdy z nas ma taką moc - sprawdź historię Karoliny i uwolnij swoją moc z Fructis!

 

W przedstawionej kampanii, Mistrzyni Polski w surfingu wybiera Krem Garnier Fructis Goodbye Damage 10w1, który dzięki swojej formule niewymagającej spłukiwania idealnie nadaje się do codziennego, szybkiego stosowania szczególnie, gdy jej włosy są podatne na działanie słońca, wody morskiej i ciepłego powietrza.

fructis daje moc

KAROLINA ERDMANN

Karolina Erdmann, która wie, że aby osiągać swoje cele i realizować pasje niezbędna jest moc do działania. A tę czerpie z połączenia:  jogi, przywracającej spokój ducha, oraz skupieniu się na sobie. Założycielka Yoga Beat Studio w przeszłości podjęła bardzo odważną decyzję zmieniając swoje oddając się jodzę i rezygnując z poprzedniej ścieżki zawodowej. A teraz dzieli się swoją siłą z innymi, aby znaleźli swoją wewnętrzną moc do realizacji pasji i celów! Zobacz wideo z Karoliną i uwolnij swoją moc z Fructis!

 

Karolina w kampanii Fructis daje moc dba o swoje włosy z maską Fructis Hair Food Banana. Kremowa formuła produktu, wzbogacona substancjami odżywczymi i ekstraktem z banana z Kostaryki, ma dobroczynny wpływ na włosy, sprawiając, że stają się bardziej miękkie, błyszczące i łatwe w rozczesywaniu, a egzotyczny i bardzo subtelny zapach utrzymuje się na włosach przez wiele godzin.

fructis daje moc

Stay tuned… Już wkrótce na profilach naszych ambasadorów na Instagramie znajdziesz informacje o konkursie, w którym będzie można wygrać 10 000 zł na realizację swojej pasji. Fructis daje moc!