ORGANICZNY KORZEŃ IMBIRU & MIÓD

Rewitalizująca formuła dla włosów zmęczonych i cienkich. 

botanic_therapy_miód

MIÓD

Miód jest niezwykle bogaty w cukier, mikroelementy, witaminy A, B1, B2, B6, B12, C, kwas foliowy oraz biotynę. Dzięki licznym właściwościom odżywczym doskonale wpływa na kondycję włosów, nawet tych bardzo zniszczonych. Dzięki niemu stają się odżywione, zregenerowane i miękkie.

botanic_therapy_imbir

Imbir

Imbir znany jest z właściwości odżywczych oraz zmiękczających. Głęboko wewnątrz jego korzenia bije źródło wzmocnienia zniszczonych włosów.

POZNAJ CAŁĄ GAMĘ

Rutyna dla włosów zmęczonych i cienkich

PORADA EKSPERTA

Zabiegi stylizacyjne, nieodpowiednia dieta czy zanieczyszczenie powietrza mogą powodować, że nasze włosy ulegają osłabieniu, tracą witalność i blask. Potrzebujesz delikatnej i skutecznej formuły, która odżywi i wzmocni cienkie włosy? Z pomocą przychodzi Botanic Therapy Organiczny Imbir & Miód. Starannie dobrana receptura wykorzystuje naturalną moc ekstraktu z imbiru, bogatego w witaminy i minerały, oraz miodu który intensywnie odżywia, rewitalizuje i odbudowuje włosy. Dzięki temu stają się one widocznie zdrowsze, intensywnie wzmocnione i pełne witalności. Stosuj na co dzień szampon i odżywkę, a raz w tygodniu sięgaj po silnie regenerującą maskę, która zrewitalizuje i odżywi Twoje włosy nie obciążając ich.