ORGANICZNY KORZEŃ IMBIRU & MIÓD

Rewitalizująca formuła dla włosów zmęczonych i cienkich. 

MIÓD

Miód jest niezwykle bogaty w cukier, mikroelementy, witaminy A, B1, B2, B6, B12, C, kwas foliowy oraz biotynę. Dzięki licznym właściwościom odżywczym doskonale wpływa na kondycję włosów, nawet tych bardzo zniszczonych. Dzięki niemu stają się odżywione, zregenerowane i miękkie.

Imbir

Imbir znany jest z właściwości odżywczych oraz zmiękczających. Głęboko wewnątrz jego korzenia bije źródło wzmocnienia zniszczonych włosów.

POZNAJ CAŁĄ GAMĘ

PORADA EKSPERTA

Zabiegi stylizacyjne, nieodpowiednia dieta czy zanieczyszczenie powietrza mogą powodować, że nasze włosy ulegają osłabieniu, tracą witalność i blask. Potrzebujesz delikatnej i skutecznej formuły, która odżywi i wzmocni cienkie włosy? Z pomocą przychodzi Botanic Therapy Organiczny Imbir & Miód. Starannie dobrana receptura wykorzystuje naturalną moc ekstraktu z imbiru, bogatego w witaminy i minerały, oraz miodu który intensywnie odżywia, rewitalizuje i odbudowuje włosy. Dzięki temu stają się one widocznie zdrowsze, intensywnie wzmocnione i pełne witalności. Stosuj na co dzień szampon i odżywkę, a raz w tygodniu sięgaj po silnie regenerującą maskę, która zrewitalizuje i odżywi Twoje włosy nie obciążając ich.