olejek z lawendy 1350x1800olejek z lawendy 1350x1800olejek z lawendy 1350x1800

BIO Odżywczy olejek z lawendy do twarzy BIO

W pełni wegański olejek z lawendy od Garnier BIO to prosty sposób na wygładzenie skóry twarzy.

Rozmiary
30 ml

DZIAŁANIE

Kojący zapach to nie jedyna pozytywna cecha lawendy – dzięki niej można także realnie wpłynąć na stan naszej cery. To właśnie z tą myślą powstał olejek z lawendy od Garnier BIO, który aplikowany na skórę twarzy może przynieść zdumiewające skutki.

Organiczny olejek lawendowy intensywnie regeneruje, z kolei dodatek olejku arganowego oraz witaminy E przynosi natychmiastowe odżywienie i ochronę skóry. Regularne stosowanie olejku przywraca cerze wyjątkowy, naturalny blask, dodatkowo jest ona znacznie bardziej miękka i gładka. Produkt pozwala także na przeciwdziałanie oznakom starzenia.

Olejek jest w 100% wegański – żaden z wykorzystanych składników nie jest pochodzenia zwierzęcego lub pochodnego. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twoja skóra jest chroniona wyłącznie w naturalny sposób.

 


Wszystkie produkty marki Garnier na całym świecie są oficjalnie "cruelty free". Marka otrzymała certyfikat przyznawany w ramach programu Leaping Bunny przez Cruelty Free International, wiodącą organizację działającą na rzecz zaniechania testów na zwierzętach oraz wprowadzenia najwyższych standardów w dziedzinie biznesu wolnego od okrucieństwa. Więcej informacji tutaj (https://www.garnier.pl/cruelty-free).

Instrukcja segregacji:

Sprawdź, jak poprawnie segregować odpady: https://www.kosmopedia.org/srodowisko/opakowania-kosmetykow-i-srodowisko/segregacja/gdzie-wyrzucac-opakowanie-po-kosmetyku/


Produkt posiada certyfikat COSMOS ORGANIC, który przyznaje Ecocert Greenlife, co oznacza, że jest zgodny ze standardami COSMOS i zawiera wymaganą wartość procentową składników organicznych określoną w standardzie COSMOS. Więcej informacji: https://www.cosmos-standard.org/en/certification/cosmos-certification/

SPOSÓB UŻYCIA

Olejek z lawendy Garnier BIO najlepiej stosować codziennie rano. Przy pomocy wygodnego aplikatora z pipetką nanieś niewielką ilość produktu na oczyszczoną skórę twarzy i delikatnie wmasuj, omijając okolice oczu.

SKŁADNIKI

CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE • OLEA EUROPAEA FRUIT OIL / OLIVE FRUIT OIL • SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / JOJOBA SEED OIL • ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL • LAVANDULA HYBRIDA OIL • CAMELINA SATIVA SEED OIL • HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / SUNFLOWER SEED OIL • CITRIC ACID • TOCOPHEROL • LINALOOL • GERANIOL • LIMONENE • CITRONELLOL • PARFUM / FRAGRANCE (F.I.L. B222856/1).

WPŁYW NA ŚRODOWISKO I SPOŁECZNOŚCI

Garnier zobowiązał się do stałego zmniejszania wpływu środowiskowego i społecznego swoich produktów na przestrzeni całego cyklu ich życia, włączając w to etap produkcji i użytkowania. Wszystkie dane na ten temat są udostępniane z pełną przejrzystością.
Zastosowane metody obliczeniowe zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów naukowych, a dane zostały zweryfikowane przez niezależną organizację audytorską Bureau Veritas.

Ogólny wpływ na środowisko

Ślad węglowy

g(1) na jedno użycie

g na 10mL

Ślad wodny

(2) na jedno użycie

na 10mL

Warunki produkcji

Wyprodukowano w odpowiedzialnym zakładzie w Niemczech

Odzysk odpadów (taki procent odpadów generowanych przez fabrykę jest ponownie użyty, poddany recyklingowi lub przeznaczony do odzysku energii, np. do ogrzewania budynków):

Energia odnawialna (w danym zakładzie taki procent energii wykorzystywanej do produkcji pochodzi ze źródeł odnawialnych, które są naturalnie uzupełniane w ludzkiej skali czasowej):

(3)

Wpływ opakowania na środowisko

Wpływ opakowania na środowisko:

(4) (3):

(5) (4) :

Nadaje się do ponownego napełnienia/naładowania:

Wpływ produktu na społeczności

Składniki i części składowe produktu są pozyskiwane od dostawców, którzy zobowiązali się do przestrzegania fundamentalnych zasad ONZ dotyczących standardów pracy.

Poznaj metodologię naszych analiz i wszystkie sposoby, które stosujemy, aby zmniejszyć nasz wspólny wpływ na środowisko!

RYTUAŁ LAWENDOWY DLA PIĘKNEJ SKÓRY