gabka konjac garnier 1350x1800gabka konjac garnier 1350x1800gabka konjac garnier 1350x1800

BIO Oczyszczająca gąbka konjac BIO

Oczyść swoją skórę w jednym prostym kroku – gąbka konjac Garnier BIO nadaje się do każdego typu skóry.

Rozmiary
1 szt.

DZIAŁANIE

Oczyszczanie i masaż w jednym? Poznaj produkt, który będzie początkiem rewolucji w Twojej pielęgnacji. Oczyszczająca gąbka konjac Garnier BIO jest idealna do każdego typu skóry.

Produkt wykonany jest w 100% z korzenia rośliny Konjac. Ten naturalny surowiec znany jest ze swoich właściwości oczyszczających i złuszczających. To naturalna alternatywa dla tych, którzy lubią korzystać z gadżetów przydatnych do codziennej pielęgnacji.

Gąbka nie tylko skutecznie oczyszcza, zmiękcza i widocznie odnawia skórę, ale jest również bardzo przyjemna w użytkowaniu. Dla jeszcze lepszych efektów, stosuj ją razem z detoksykującym żelem Garnier BIO z trawą cytrynową.

Jakie są efekty przy regularnym stosowaniu produktu?
• Skóra staje się miękka w dotyku,
• cera jest idealnie oczyszczona,
• codzienny masaż jest jeszcze prostszy i bardziej skuteczny,
• produkt przystosowany jest do każdego rodzaju cery, dlatego doskonale działa na każdą skórę twarzy.

SPOSÓB UŻYCIA

Oczyszczająca gąbka konjac Garnier BIO powinna zostać przed użyciem zanurzona w ciepłej wodzie na 3 minuty. W tym czasie gąbka zmięknie, dzięki czemu będzie gotowa do użytkowania. Odsącz nadmiar wody i wykonaj masaż twarzy. Stosuj okrężne ruchy. Po skończeniu tej czynności – wypłucz i wyciśnij gąbkę. Pozostaw ją do wyschnięcia w suchym miejscu. Pamiętaj, by produkt wymienić na nowy po upływie 2-3 miesięcy.

SKŁADNIKI

brak danych