Bogata oferta produktów do pielęgnacji włosów może przyprawić o zawrót głowy. Producenci każdego z nich obiecują wiele. Rzeczywistość jednak często rozczarowuje. Dlatego postanowiliśmy ułatwić Ci wybór – dzięki liście 5 niezbędnych akcesoriów, które powinna mieć w swojej łazience każda dziewczyna.

1) Odżywki bez spłukiwania

Odżywka do włosów nie tylko je nawilża, ale zapewnia im także ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych czy zanieczyszczeń, co pozwoli Ci cieszyć się zdrowymi włosami. Poznaj odżywki do włosów od Garnier i wybierz najlepszą dla Ciebie.

2) Olejek do włosów.

Niepozorny produkt, który może zdziałać cuda. Dzięki niemu odżywisz swoje włosy, ale też ochronisz je przed wysokimi temperaturami, zapewniając im bezpieczeństwo w trakcie suszenia czy prostowania. Zmieni on także Twoje podejście do pielęgnacji włosów i pozwoli zachować lśniące oraz jedwabiście gładkie włosy przez cały dzień.

3) Termoochrona włosów.

Podczas suszenia czy prostowania każda z nas powinna stosować produkty chroniące włosy przed działaniem zbyt wysokiej temperatury. Dzięki nim włosy nie będą się niszczyć.

4) Maska do włosów

Czasami Twoje włosy naprawdę potrzebują nawilżenia. Codzienne suszenie lub prostowanie włosów narusza ich strukturę. Zadbaj o ich nawilżenie, odżywienie oraz regenerację dzięki odżywczym maskom, które wnikają głęboko w strukturę włosa.

5) Dopasowany szampon

Mycie włosów to podstawa pielęgnacji włosów, bez wyboru odpowiedniego szamponu nie będzie ona skuteczna. Wybierz szampon pełen odżywczych składników oraz z formułą dopasowaną do kondycji Twoich włosów.

Garnier na ratunek!