Dodaj odrobinę młodzieńczego wdzięku oraz barw do swojej stylizacji, dzięki produktom do koloryzacji włosów firmy Garnier. Poznaj nasze wspaniałe porady, z którymi bez trudu dowiesz się, jak odmłodzić fryzurę!

W ostatnim okresie na rynku pojawiła się szeroka gama produktów w różnych wersjach kolorystycznych, które nie tylko pokrywają siwe włosy, ale także pozwolą wyglądać młodo. Garnier oferuje najlepsze rozwiązania opóźniające proces starzenia się i siwienia włosów.

Wraz z upływem czasu tracimy nie tylko zdrowie, ale również naturalny kolor włosów i wcale nie chodzi o siwienie. Często dzieje się tak, że lśniące brązowe czy też blond loki mogą stracić blask i stać się przesuszone, a młody wygląd jest przecież w zasięgu ręki. Produkty do włosów od Garnier oferują bogatą gamę kolorystyczną od złotych, głębokich blondów, poprzez czekoladowe odcienie, aż do intensywnych czerwieni i jasnych blondów. Produkty te są wzbogacone naturalnymi olejkami roślinnymi, które umożliwiają przenikanie koloru do wnętrza włosa, a dzięki temu nadają trwały efekt.

Wybierz swój kolor włosów, dzięki któremu dowiesz się, jak wyglądać młodo

Jeszcze nie tak dawno temu przeciwdziałanie upływowi czasu wiązało się z ogromnym nakładem czasu i finansów. Obecnie proste sposoby koloryzacji włosów, które można samodzielnie wykorzystać w domu, pozwalają stworzyć zupełnie nowy image i cieszyć się lśniącymi i młodo wyglądającymi włosami. Dlatego też wiele kobiet wybiera blond, kolor, który przywodzi na myśl młodość. Garnier oferuje bogatą paletę łagodnych dla włosów produktów, dzięki którym rozświetlisz i rozjaśnisz swoją cerę oraz optycznie zredukujesz zmarszczki.

Wolisz być brunetką? Lepiej nie wybieraj ciemnych kolorów farb do włosów, chyba że masz ciemną karnację, ponieważ ciemne kolory uwydatniają niedoskonałości skóry. Zamiast tego sięgnij po głębokie czekoladowe lub karmelowe odcienie i nie bój się eksperymentować. Wykorzystaj możliwość farbowania włosów w domowym zaciszu i stwórz oryginalne dwukolorowe fryzury, które uwydatnią Twój niepowtarzalny, nowy styl i podkreślą kolor włosów.

Marcia Cross z „Gotowych na wszystko” przyciągnęła uwagę wszystkich burzą starannie ułożonych loków i stała się inspiracją dla wielu kobiet. Właściwy odcień czerwonej farby do włosów idealnie podkreśli kolor cery oraz pozwoli osiągnąć młody wygląd. Użyj wzornika kolorów firmy Garnier, aby znaleźć odcień najlepiej pasujący do Ciebie.

Garnier na ratunek!