Dowiedz się, jak wyglądać i czuć się lepiej niż kiedykolwiek przedtem, korzystając z tych prostych wskazówek, w których podpowiemy Ci, jak nawilżać skórę.

Twoja skóra jest największym organem w całym organizmie, nic więc dziwnego, że jej zdrowie w dużym stopniu wpływa na to, jak się czujesz każdego dnia! Dbanie o to, by mieć zdrową, nawilżoną skórę sprawi, że poczujesz się młodziej, będziesz pełna energii, a w dodatku będziesz lepiej wyglądać.

Spraw, by regularna pielęgnacja skóry weszła Ci w nawyk

Pewnie już o tym słyszałaś – zmiana zwyczajów w regularne, rutynowe nawyki sprawia, że w dłuższej perspektywie jest nam łatwiej się ich trzymać. To samo dotyczy pielęgnacji ciała! Twoje rutynowe zabiegi pielęgnacyjne, chociaż powinnaś wykonywać je codziennie, nie muszą wcale zabierać zbyt dużo czasu. Dzięki zaledwie kilku prostym zabiegom dodanym do Twojego zwykłego programu pielęgnacji ciała, będziesz mieć pewność, że robisz dla swojej skóry wszystko, co tylko możesz.

Pielęgnacja skóry suchej

W zależności od tego, gdzie mieszkasz i jaka jest pora roku, walka z suchą skórą może nie być łatwym zadaniem. Jednak zwalczając przyczyny suchości skóry, możesz uchronić się przed ich niekorzystnymi skutkami i zachować jędrną, zdrową skórę. W codziennej pielęgnacji przydatny będzie balsam do ciała z masłem kakaowym, który zapewnia dokładne nawilżanie przy codziennym stosowaniu i wchłania się najlepiej zaraz po kąpieli, kiedy skóra jest jeszcze rozgrzana i wilgotna (a to pozwoli Ci zaoszczędzić trochę czasu!). W przypadku skóry wrażliwej zawsze wybieraj balsam nawilżający, który harmonijnie współpracuje z Twoją skórą – zwłaszcza w miejscach, które są podatne na podrażnienia. Jak nawilżyć skórę twarzy? Pomogą Ci w tym kremy nawilżające.

Intensywna pielęgnacja ciała i regeneracja skóry

Zdarza się, zwłaszcza w przypadku mieszkańców dużych miast lub osób spędzających sporo czasu na słońcu, że nawilżanie skóry wymaga również zastosowania intensywnej kuracji regenerującej. Garnier ma w swojej ofercie niezwykłe produkty nawilżające i regeneracyjne do pielęgnacji ciała, przeznaczone zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet, aby zapewnić jak najlepsze efekty. Dbanie o ciało w inny sposób, czyli utrzymywanie właściwego poziomu nawodnienia organizmu, prowadzenie aktywnego trybu życia i prawidłowa dieta, również mają dobroczynny wpływ na Twoją skórę, więc pamiętaj o pielęgnacji całego ciała, aby uzyskać i zachować piękną, zdrową skórę.

Garnier na ratunek!