Czy naprawdę maksymalnie korzystasz z dobrodziejstw swojego kremu do rąk? Przeczytaj nasze wskazówki – naprawdę mogą Cię zaskoczyć!

Czy cierpisz z powodu suchej, popękanej lub szorstkiej skóry na rękach? Może to prowadzić do swędzenia i dyskomfortu, a w poważniejszych przypadkach mogą nawet pojawić się obtarcia i krwawiące ranki. Dowiedz się, jak unikać tych objawów i mieć miękką skórę dłoni przez cały dzień.

Używanie kremu do rąk

Chociaż pewnie masz – w domu lub w biurze – tubkę kremu do rąk gotową do użycia, może nie wykorzystujesz najlepiej możliwości tego produktu! Czy wiedziałaś, że aby uzyskać najlepsze efekty, powinnaś używać kremu do rąk po każdym myciu dłoni? Zdarza się, że mydło w płynie – używane zbyt często – może działać zbyt silnie i wysuszająco, powodując takie problemy jak popękana i sucha skóra rąk czy podrażnienia.

Krem do wyjątkowo suchej skóry

Skóra dłoni jest zwykle bardziej sucha niż skóra w innych miejscach – a to na pewno zła wiadomość dla osób, które w ogóle mają suchą skórę. Ale nie musisz się martwić! Produkty do intensywnej pielęgnacji działają silniej niż standardowe kremy do rąk, aby dokładnie nawilżać i koić nawet najbardziej suche, popękane ręce. Wypróbuj intensywne kremy do rąk, takie jak produkty Garnier, aby mieć miękką i nawilżoną skórę dłoni.

Garnier na ratunek!