STWORZONA W 1904 roku,

Marka Garnier, dzięki ponad stuletniemu doświadczeniu w zakresie ekspertyz i badań, towarzyszy w codziennym życiu kobiet i mężczyzn z całego świata. Powstała we Francji i jako pionier w pielęgnacji skóry i włosów, przez ostatnie 100 lat rozwinęła się w markę uznawaną i rozpoznawalną na całym świecie.

 • 1904

  PRAWDZIWA INNOWACJA

  1904

  PRAWDZIWA INNOWACJA

  Wszystko zaczęło się od fryzjera Alfreda Amour Garniera i od jego salonu w Blois we Francji.
  To on w 1904 roku stworzył pierwszy, roślinny tonik dla zdrowych i pieknych włosów - Tonik Garnier. Ten produkt przeciw wypadającym włosom i przeciw łupieżowi szybko stał się bestsellerem.

 • 1925 - 1944

  WSZECHSTRONNA MARKA KOSMETYKÓW

  1925 - 1944

  WSZECHSTRONNA MARKA KOSMETYKÓW

  Od 1925 do 1944 roku stworzono 5 nowych produktów. Garnier zróżnicował swoją ofertę wprowadzając Pétrole Garnier, Sulfo Garnier, Eau de bleuet Garnier, Szampon Garnier i Eau de beauté Garnier, który był pierwszym produktem do pielęgnacji wszystkich typów skóry.
  Cała gama produktów do włosów i skóry była opatrzona obietnicą Garniera - "Piękne włosy. Aksamitnie miękka skóra."

 • 1935

  Ambre Solaire: NARODZINY IKONY

  1935

  Ambre Solaire: NARODZINY IKONY

  W 1935 Ambre Solaire wypuściło pierwszy olejek do opalania z pielęgnacyjnym olejkami. Najpierw pojawił się na Riwierze Francuskiej, a potem rozpowszechnił się w pozostałej części kraju w 1936 roku. Dokładnie w tym samym roku, w którym Francja wprowadziła ogólnodostępne, płatne urlopy wypoczynkowe.
  Ambre Solaire było produktem, który idealnie wpasował się w ten czas. Od razu stał się symbolem wakacji na plaży, dobrej zabawy i nowoczesnej, odważnej kobiecości.

 • 1946

  HISTORYCZNA GWIAZDA PRODUKTOWA

  1946

  HISTORYCZNA GWIAZDA PRODUKTOWA

  Pierwszy produkt z wyciągiem ze szpiku kostnego, który odżywiał, wzmacniał i regenerował włosy. Ta seria kosmetyków była rozszerzana i wspierana od 1946 do 1982 roku.

 • 1960

  PIERWSZA DOMOWA KOLORYZACJA WŁOSÓW

  1960

  PIERWSZA DOMOWA KOLORYZACJA WŁOSÓW

  Z Belle Color - pierwszym produktem do koloryzacji w domu - kobiety odkryły, że farbowanie włosów może być bezpieczne i proste.
  Belle Color był przełomowy, nie tylko w pokrywaniu siwych włosów, ale również sprawił, że kobiece włosy stały się równie ważne w świecie mody, co ubrania czy akcesoria.

 • 1982

  ultra doux: ZDROWE ROZWIĄZANI
  DLA NATURALNIE
  PIĘKNYCH WŁOSÓW

  1982

  ultra doux: ZDROWE ROZWIĄZANI
  DLA NATURALNIE
  PIĘKNYCH WŁOSÓW

  Pierwsza seria delikatnych, opartych na roślinnych składnikach, szamponów dopasowanych do wszystkich typów włosów. Pierwsze szampony Ultra Doux zawierały kiełki pszenicy, liście lipy, rumianek i jasnotę purpurową.

 • 1995

  GLOBALNY ROZWÓJ

  1995

  GLOBALNY ROZWÓJ

  Od 1995 roku, Garnier rozwija się jako marka globalna, zajmując jedną z głównych pozycji na międzynarodowym rynku kosmetycznym.
  Obecnie Garnier jest dostępny w ponad 120 krajach, a marka oferuje produkty stworzone tak, aby zaspokoić specyficzne wymagania dotyczące pielęgnacji włosów i skóry, wśród kobiet i mężczyzn na całym świecie.

 • 1996

  Fructis, ZIELONA BUTELKA
  ZNANA NA
  CAŁYM ŚWIECIE

  1996

  Fructis, ZIELONA BUTELKA
  ZNANA NA
  CAŁYM ŚWIECIE

  Fructis zrewolucjonizował rynek produktów do pielęgnacji włosów wprowadzając słynną zieloną butelkę z pierwszym wzmacniającym szamponem z aktywnymi koncentratami z owoców.
  Fructis poskramia siły natury dla mocniejszych, pełniejszych włosów o zdrowym blasku.

 • 1998

  nutrisse, ODŻYWIONE WŁOSY
  PIĘKNIEJSZY KOLOR

  1998

  nutrisse, ODŻYWIONE WŁOSY
  PIĘKNIEJSZY KOLOR

  Olśniewający kolor włosów zawsze idzie w parze z odpowiednią pielęgnacją, dlatego Garnier stworzył serię Nutrisse. Łącząc odżywcze olejki owocowe z kremową konsystencją, Nutrisse zapewnia naturalny blask, 100% pokrycie siwych włosów oraz niesamowity kolor.

 • 2011

  NOWA GENERACJA PIELĘGNACJI SKÓRY: KREM BB

  2011

  NOWA GENERACJA PIELĘGNACJI SKÓRY: KREM BB

  Zainspirowany azjatyckimi balsamami na niedoskonałości, Garnier stworzył swój pierwszy Krem BB dopasowany do jasnej cery. To nowa generacja produktów do twarzy, które dają widoczne rezultaty i pozwalają na kompleksową pielęgnacje skóry w jednym ruchu.
  Sprawiając, że Twoja codzienna pielęgnacja jest szybsza i prostsza, Krem BB łączy 5 zastosowań w jeden produkt dla idealnego nawilżenia, skorygowania niedoskonałości, rozświetlenia i ochrony Twojej skóry.

 • 2012

  olia, NAPĘDZANA MOCĄ OLEJKÓW

  2012

  olia, NAPĘDZANA MOCĄ OLEJKÓW

  Napędzana mocą olejków Olia daje niesamowity kolor i wyjątkową pielęgnację: maksymalnie nasycony kolor i widoczna poprawa jakości włosów.

 • 2013

  ŁAZIENKOWY MUST-HAVE: OCZYSZCZAJĄCY
  PŁYN MICELARNY

  2013

  ŁAZIENKOWY MUST-HAVE: OCZYSZCZAJĄCY
  PŁYN MICELARNY

  Garnier wprowadził oczyszczający Płyn Micelarny 3 w 1, wielozadaniowy kosmetyk oczyszczający wszystkie partie twarzy, który jednocześnie jest delikatny dla wszystkich typów skóry, nawet do tych najbardziej wrażliwych.

 • 2014

  NOWA GENERACJA NOCNEJ PIELĘGNACJI: MIRACLE SLEEPING CREAM NA NOC

  2014

  NOWA GENERACJA NOCNEJ PIELĘGNACJI: MIRACLE SLEEPING CREAM NA NOC

  Garnier stworzył innowacyjny krem przeciwzmarszczkowy, redukujący oznaki starzenia się skóry. Poprzez walczenie z oznakami zmęczenia przy pomocy aktywnych składników i korzystając z innowacyjnej samowygładzającej formuły, Miracle Sleeping Cream sprawia, że życie kobiet jest lepsze i prostsze.