POWRÓT

FAQ Koloryzacja

Wszystkie odpowiedzi naszych ekspertów na Twoje pytania…

0 Znaleziono 0 wyników dla tego zapytania

Tak Tak
Nie Nie

Jakie są rodzaje koloryzacji?

Wyróżniamy 3 rodzaje koloryzacji:
- Koloryzacja zmywalna nadaje włosom refleksy, zapewnia chwilowe i niewielkie przyciemnienie, nie przykrywa/pokrywa siwych włosów i nie rozjaśnia. Nie wymaga dużego zaangażowania; barwniki przyczepiają się na zewnątrz włosa, koloryzacja zmywa się po 3-6 myciach.
- Koloryzacja ton w ton: Garnier Color & Shine - pozwala minimalnie rozjaśnić włosy (maksymalnie o 1 ton), za to przyciemnia włosy o dowolną liczbę tonów, nadaje refleksy, optymalnie pokrywa siwe włosy. Efekt tej koloryzacji nie jest trwały. Intensywność barwy traci na mocy z każdym kolejnym myciem włosów; wypłukiwanie jest jednak równomierne; możesz dzięki temu uniknąć widoczności odrostów. Trwałość to ok. 4 tygodnie.
- Koloryzacja trwała: Garnier Nutrisse, Garnier 100%Color, Garnier Color Naturals to koloryzacje trwałe. Pozwalają na rozjaśnienie włosów naturalnych jednorazowo maksymalnie o 2 tony, przyciemniają o dowolną liczbę tonów. Nadają trwałe refleksy, pokrywają siwe włosy (w stopniu zależnym od możliwości danej gamy farb). Efekt koloryzacji jest trwały, a ponowna aplikacja produktu uwarunkowana przez pojawieniem się odrostów.
KOLORYZACJA

Masz pytania dotyczące strony www.garnier.pl?
A może szukasz dodatkowych informacji?

Prosimy o kontakt:

KOLORYZACJA